0

Žaliųjų krioklių viešbutis

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 17,59 €
Knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 2.40 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Žaliųjų krioklių viešbutis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786090138274

2020-05-31 17.59 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Visame pasaulyje graibstomos autorės Kimberley Freeman knyga „Žaliųjų krioklių viešbutis“ – tai pagauli ir įtraukianti istorija apie dvi moteris, kurių gyvenimas pasikeičia negrįžtamai. Istorija, kupina seniai pamirštų paslapčių.

1926 metai. Violeta Armstrong yra viena ir kelių darbuotojų, liekančių „Žaliųjų krioklių“ viešbutyje dirbti per žiemą. Vos keletas svečių lieka viešbutyje ne sezono metu. Tarp jų – turtingos šeimos įpėdinis, jo sesuo ir lipšnus jos gerbėjas. Kai apylinkėse ima siausti pūga ir viešbutis atskiriamas nuo išorinio pasaulio, svečiai taip ir lieka įkalinti. Niekas negalėjo nuspėti, kas nutiks kalėjimu virtusiame viešbutyje. Pūgai nurimus visi svečiai lieka su kankinančiomis paslaptimis, kurias turės išsaugoti.

2014 metai. Metų metus Loren Bek rūpinosi savo sergančiu broliu, pamiršdama pati save, tačiau dabar ji išvyksta ir imasi darbo kavinėje. Ši kavinė – tik pradžia – netrukus turi būti renovuotas visas „Žaliųjų krioklių“ viešbutis. Čia ji sutinka Tomą – danų architektą, kuris prižiūri renovacijos projektą. Tarp Tomo ir Loren ima megztis jausmai, stipresni nei draugystė.

Viename seno viešbučio korpusų Loren randa krūvelę aistringų meilės laiškų iš 1962 metų. Laiškai pasakoja ne tik jaudinančią meilės istoriją, tačiau atskleidžia ir šokiruojančią paslaptį. Jei Loren sugebės išpainioti seną paslaptį, ar jai užteks drąsos surizikuoti ir pakeisti visą savo gyvenimą?

Knygą „Žaliųjų krioklių viešbutis“ įkvėpė rašytojos močiutės gyvenimo istorija. Tai įdomus ir intriguojantis pasakojimas apie meilę ir skausmą. Ties kiekvienu siužeto posūkiu teks spėlioti ir laukti netikėčiausios atomazgos.

„K. Freeman sumaniai sujungia dviejų moterų, gyvenusių skirtinguose šimtmečiuose, istorijas, tačiau jos abi susiduria su sunkiai įveikiamais praeities demonais (...). Jaudinanti autorės istorija suteikia abiem jos herojėms unikalią galimybę iš naujo pradėti gyvenimą.“
Publishers Weekly

„Autorės aprašyta nuostabi Australijos pakrantė liks skaitytojų mintyse dar ilgai po to, kai jie perskaitys knygą.“
Kirkus Reviews

Kimberley Freeman – australų rašytoja. Gimė Londone, tačiau jos šeima persikėlė į Australiją, kai Kimberley buvo treji. Ji užaugo Kvinslande, kur ir šiuo metu gyvena.
Kimberley rašo taip seniai, kiek save atsimena ir didžiuojasi, kad gali rašyti įvairių žanrų kūrinius. Yra pelniusi apdovanojimų už vaikų, istorinės fantastikos kūrinius, kuriuos pasirašo savo tikruoju vardu – Kim Wilkins. Slapyvardį sugalvojo norėdama pagerbti savo močiutę ir šeimos moteriškąją liniją. Juo pasirašo moterims skirtus romanus.

Iš anglų kalbos vertė Renata Valotkienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu