0

Žemaičių kalvarija. Piligriminio centro istorija ir dailė XVII-XIX a.

  • Nuolaida knygai -22%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 21,99 €
Kaina knygyne: 27,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (22%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žemaičių kalvarija. Piligriminio centro istorija ir dailė XVII-XIX a.

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • ISBN ar kodas: 9789955656760

2021-01-31 21.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žemaičių kalvarija. Piligriminio centro istorija ir dailė XVII-XIX a." aprašymas

„…pati mintis, kad 40 tūkstančių žmonių susirinko iš už keliasdešimt mylių dėl tos vienos procesijos, dėl to apvaikščiojimo, kad 40 tūkstančių širdžių, vieno uolaus tikėjimo atgaivintų, dega vienu jausmu, vienu Dievo garbinimu, išsiliejančiu iš sielų visuotinėmis religinėmis giesmėmis, galybe saldybės ir palaimos ašaromis […]. Ir kas čia gali išlikti atšalęs? – Niekas.“
Antano Baranausko laiškas tėvams, 1856 m. liepos 28 d.

Viena iš XVII a. Europoje įkurtų kalvarijų Žemaitijos Naujoji Jeruzalė tapo reikšmingu piligriminiu ir kultūriniu centru, liudijančiu, kad Lietuvoje vykę religiniai procesai buvo suleidę gilias šaknis į europines tradicijas.

Knygoje "Žemaičių kalvarija. Piligriminio centro istorija ir dailė XVII-XIX a." atskleidžiama jaudinanti ir permaininga, šiandien primiršta Žemaičių Kalvarijos istorija nuo jos įkūrimo iki dominikonų vienuolyno uždarymo XIX a. Daug dėmesio skiriama išlikusiam architektūros ir dailės paveldui, piligriminio centro kūrėjams, dvasingumo puoselėtojams, pamaldumo tradicijoms.

Parašykite atsiliepimą apie "Žemaičių kalvarija. Piligriminio centro istorija ir dailė XVII-XIX a."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religijos studijos

Dalia Vasiliūnienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Žemaičių kalvarija. Piligriminio centro istorija ir dailė XVII-XIX a., kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Žemaičių kalvarija. Piligriminio centro istorija ir dailė XVII-XIX a. aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Žemaičių kalvarija. Piligriminio centro istorija ir dailė XVII-XIX a. už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Žemaičių kalvarija. Piligriminio centro istorija ir dailė XVII-XIX a.? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Vasiliūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Žemaičių kalvarija. Piligriminio centro istorija ir dailė XVII-XIX a." perkama kartu