TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Žemė. Mikės Pūkuotuko enciklopedija

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 11.87 SoldOut

Knygos "Žemė. Mikės Pūkuotuko enciklopedija" aprašymas

Su Mike Pūkuotuku ir jo bičiuliais vaikai keliaus iš sausumos dykumų į giliausius vandenynus, iš didingų miškų - į neužmatomas pievas. Nuostabios nuotraukos parodys, kas auga ir gyvena įvairiuose Žemės kampeliuose. Šioje knygoje vaikai ras atsakymus į juos dominančius klausimus: kas yra tundra, kaip žuvys kvėpuoja po vandeniu, kas gyvena dykomoje ir daugelį kitųKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Žemė. Mikės Pūkuotuko enciklopedija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Žemė. Mikės Pūkuotuko enciklopedija", Disney. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Disney su knyga "Žemė. Mikės Pūkuotuko enciklopedija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Žemė. Mikės Pūkuotuko enciklopedija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Disney. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Žemė. Mikės Pūkuotuko enciklopedija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Žemė. Mikės Pūkuotuko enciklopedija" perkama kartu