0

Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje. Tiria Vilniaus budelio mokinys

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 15,29 €*
Sutaupote: 2.80 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje. Tiria Vilniaus budelio mokinys

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9786094665233

2021-01-31 12.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje. Tiria Vilniaus budelio mokinys" aprašymas

Vaikystėje Adas svajojo, kad užaugęs mokysis Bolonijos universitete ir taps teisininku, bet likimas atvedė jį į Vilniaus budelio Ignaco namus. Prieš savo valią tapęs šio miestiečių prieštaringai vertinamo meistro mokiniu, Adas netrukus susiduria su savo pirmąja byla ir pirmąja meile. Batsiuvių cecho vyresniojo meistro Kleopo nužudymu kaltinama gražuolė tarnaitė Benigna – nekalta, tuo vaikinas tvirtai tiki ir negalėdamas užsimerkti prieš neteisybę nenuleidžia rankų. Jis turi pats išsiaiškinti, kas iš tiesų nudūrė klastūną batsiuvį, ir Vilniaus vaitui Augustinui Rotundui pateikti neginčijamų įrodymų.

Tiriančiam tarnaitės bylą Adui į pagalbą ateina bičiulis miesto sargybinis linksmuolis Motis, siuvėjo pameistrys plepys Lukas, elgetų karalius Nikodemas ir net pats rūstusis Vilniaus budelis Ignacas. Tad skaitytojui prieš akis skleidžiasi sodri XVI a. Vilniaus panorama, sklidina istorinių detalių ir spalvingų miestiečių gyvenimo scenų, o miesto gatvėse ir užkaboriuose plėtojasi nuotykių pilna ir vis labiau įtempta detektyvinė istorija.

Budelio amatas, vaiki, daug sudėtingesnis už visus kitus amatus. Juk dirbti tenka ne su medžiu, oda ar audiniu, mes dirbame su žmogaus dvasia.

Gina Viliūnė (g. 1974 m.) jau daug metų domisi Lietuvos ir gimtojo Vilniaus istorija, rašo knygas, straipsnius, veda ekskursijas. „Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje“ – aštuntoji Ginos Viliūnės knyga. Ir šeštas autorės istorinis romanas, kurio veiksmas vyksta Vilniuje.

Parašykite atsiliepimą apie "Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje. Tiria Vilniaus budelio mokinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nuotykių ir istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje. Tiria Vilniaus budelio mokinys, kurią skaitytojams dovanoja Gina Viliūnė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gina Viliūnė su knyga Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje. Tiria Vilniaus budelio mokinys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje. Tiria Vilniaus budelio mokinys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gina Viliūnė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje. Tiria Vilniaus budelio mokinys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje. Tiria Vilniaus budelio mokinys" perkama kartu