-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Žolynų paslaptys (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 8.99 SoldOut

Knygos "Žolynų paslaptys (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Žolynų paslaptys“ - patogus žinynas, kuriame trumpai, bet vaizdžiai išdėstyta, kaip auginti, rinkti ir naudoti vertingus ir sykiu nesunkiai prižiūrimus žolynus.

Čia glaustai, bet aiškiai ir kiekvienam suprantamai aprašyti darželiuose dažniausiai auginami naudingieji žolynai – jų botaninės, maistinės, gydomosios ir kitokios savybės.

Trumpai ir patogiai apsakyta, kokius ir kodėl augalus rinktis, kaip juos prižiūrėti, kaip doroti derlių, kam ir kaip geriau naudoti.

Ko reikia, kad žolynų darželis sykiu būtų ir gražus gėlynas, kaip užsiauginti reikalingų žolynų darželio neturint.

Be to, atskleidžiama apsčiai paslapčių, kaip pelnyti daugiau naudos iš žolynų virtuvėje ir namų ūkyje, pasitaisyti jais sveikatą ir pasigražinti buitį.

Straipsnius papildo gausi vaizdinė medžiaga: daugybė nuotraukų, piešinių, brėžinių ir lentelių padės skaitytojui lengviau ir greičiau suvokti dėstomus dalykus.


  • Autorius: Peter McHoy, Pamela Westland
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 20x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955871347-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Žolynų paslaptys (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie augalus

Peter McHoy, Pamela Westland pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žolynų paslaptys (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žolynų paslaptys (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žolynų paslaptys (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žolynų paslaptys (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Peter McHoy, Pamela Westland tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žolynų paslaptys (knyga su defektais)" perkama kartu