-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 8.99 SoldOut

Knygos "Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje" aprašymas

Lietuvių skaitytojų pamėgtos knygos „Dievas visada keliauja incognito“ autorius Laurent Gounelle pristato penktąją savo knygą, kurioje ir vėl persipina psichologija bei įtraukiantis siužetas – „Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje“. Tai dar viena kelionė į save su patikimu ir jautriu vedliu.

Viskas prasideda, kai jauna ir energinga mergina Alisa sutinka savo vaikystės draugą Žeremį. Šis tapo kunigu, tačiau Alisai prisipažįsta, kad paskutiniu metu jaučiasi visiškai sužlugdytas ir nereikalingas, mat tikinčiųjų ir lankančių bažnyčią žmonių vis mažėja ir jo darbas, panašu, netenka prasmės.


Kadaise Alisa rado paguodą pas Žeremį po savo motinos mirties, tad dabar ji pasiryžusi padėti geram draugui išsikapanoti iš duobės. Ji pati – komunikacijos konsultantė ir... ateistė, todėl sunku įsivaizduoti, kokiais būdais Alisa rengiasi pagelbėti kunigui. Pati Alisa tikisi, kad tam pravers jos profesinės žinios ir patirtis. Tačiau ši kelionė bus kur kas įdomesnė ir nustebins net skeptiškąją Alisą.


Dvasingumas, nesvarbu kokios kilmės, iš krikščionybės, induizmo, budizmo ar kitų religijų, padės Alisai atrasti neįtikėtinus išminties ir įkvėpimo lobius. Ji suras raktą į žmogaus klestėjimą ir žydėjimą, kurį radę vienuoliai ir dvasininkai bando perleisti kitiems. Raktą, kurį mes pametėme prieš daugybę amžių.


Savo penktajame romane „Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje“ Laurent Gounelle pateikia dar vieną neįprastą istoriją apie dvasingumą ir naudojasi savo gerai patikrintu metodu, supindamas psichologines žinias su įtaigiu ir įtraukiančiu siužetu. Šioje knygoje autorius nuveda skaitytoją į nuostabų pasaulį ir leidžia pačiam pakilti į naują, aukštesnį lygį, kuriame mūsų veiksmai yra galingi, o džiaugsmas – nuolatinė būsena.


Laurent Gounelle (g. 1966) – prancūzų rašytojas ir psichologas, asmeninio tobulėjimo specialistas. Studijavo ekonomiką, dirbo buhalteriu, bandė pradėti savo verslą. Tačiau netrukus verslo pasaulyje pasijuto lyg ne savame kailyje ir nusprendęs, kad tai ne toks gyvenimas, kokio jis norėjo, ėmėsi studijuoti psichologiją bei filosofiją.

Pradėjo keliauti po pasaulį ir bendrauti su skirtingais žmonėmis, žmogaus elgesio ir dvasinės pusiausvyros ekspertais, studijavo neurologiją, psichologiją, šamanizmą. Visos autoriaus knygos yra tapusios bestseleriais ir verčiamos į daugybę kalbų visame pasaulyje.


Iš prancūzų k. vertė Lina Perkauskytė

  • Autorius: Laurent Gounelle
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090129111

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje", Laurent Gounelle. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laurent Gounelle su knyga "Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laurent Gounelle. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ir tu atrasi lobį, kuris slypi tavyje" perkama kartu