0

Laurent Gounelle

Laurent Gounelle (g. 1966 m., Prancūzija) - asmeninio tobulėjimo specialistas, rašytojas.

Gimė mokslininkų šeimoje. Tėvai norėjo, kad sūnus studijuotų psichologiją, tačiau Laurent nusprendė studijuoti ekonomiką Paris Dauphine universitete. Vėliau baigė magistrantūros studijas Sorbonos universitete.

Baigęs mokslus įsidarbino stambioje bendrovėje buhalteriu, tačiau darbas jam nepatiko. Viską laisvalaikį skyrė aktorystei ir parasparniams. Vėliau bandė pradėti savo verslą, tačiau ši veikla taip pat nebuvo sėkminga.

Laurent Gounelle įstojo į Kaliformijos Santa Kruze universitetą studijuoti psichologijos ir filosofijos. Vėliau leidosi į savęs pažinimo ir gyvenimo prasmės paieškų kelionę - keliavo po JAV, Suomiją ir Balio salą, studijuodamas neurologiją, psichologiją ir šamanizmą. Laurent Gounelle tapo žmonių santykių konsultantu ir šia veikla užsiima jau 15 metų. Dirba dėstytoju Clermont-Ferrand universitete.

2006 m. Laurent Gounelle parašė pirmąjį romaną. Knyga "Žmogus, kuris norėjo būti laimingas" buvo išleista 2008 metais ir tapo bestseleriu, ji išversta į 25 kalbas. Antrasis Laurent Gounelle romanas "Dievas visada keliauja incognito"  (2010) taip pat tapo bestseleriu. Trečioji knyga - "Diena, kai išmokau gyventi".


Laurent Gounelle knygose nagrinėjamos gyvenimo prasmės, laimės paieškų ir asmeninio tobulėjimo temos.

Laurent Gounelle knygos


Laimingas žmogus | Laurent Gounelle

Šiuo metu neparduodama