0

Psichologinis aikido

  • Nuolaida knygai -21%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 14,79 €
Kaina knygyne: 18,49 €*
Sutaupote: 3.70 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-10-18

Informacija

Psichologinis aikido

  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786099615608

2021-01-31 14.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Psichologinis aikido" aprašymas

Medicinos mokslų daktaro, psichoterapeuto Michail Litvak saviugdos knyga „Psichologinis aikido“ yra skirta vadovams, vadybininkams, pedagogams, psichologams ir visiems, kurie domisi komunikacijos problemomis. Autorius aprašo originalų elgsenos metodą, padedantį užmegzti santykius be pykčio ir agresijos. Michail Litvak remiasi savo sukurtu amortizacijos principu.

Psichologijos principai valdo kiekvieną žmonių bendravimo momentą. Asmuo, įvaldęs psichologinį aikido, gali manevruoti per santykius ir lengvai išvengti konfliktinių situacijų, kurios tyko už kiekvieno posūkio. Daktaras Michail Litvak saviugdos knygoje „Psichologinis aikido“ dalijasi savo žiniomis ir patirtimi bei siūlo puikų vadovą, kurį turėtų išstudijuoti kiekvienas, norintis tapti sėkmingu psichologinio aikido praktiku.

Aikido yra japonų kovos menas, pabrėžiantis vieningą kūno ir dvasios sąveiką. Ši knyga nėra apie fizinę aikido praktiką, tačiau ji paremta šio mokymo principais. „Psichologinis aikido“ kalba apie žmonių konfliktų sprendimą ir prevenciją, nukreipiant agresorių energiją į juos pačius. Tai taikoma bet kokio pobūdžio agresijai: šeimoje, gatvėje ar darbe.

Michail Litvak saviugdos knyga „Psichologinis aikido“ siūlo daugybę praktikų ir realių situacijų pavyzdžių, kuriuose parodoma, kaip naudoti amortizacijos principus.

Knyga apima asmeninio gyvenimo sritis, santykių užmezgimo problemas, taip pat jų nutraukimo sukeltus konfliktus, bėdas su kaimynais, uošviais ar vaikais. Patarimų vadovas „Psichologinis aikido“ padės suprasti, kaip taikyti amortizacijos principą verslo derybose, konfliktuose su skirtingų lyčių vadovais ar bendradarbiais.

Pirmoje knygos pusėje autorius Michail Litvak paaiškina psichologinio aikido principus iš mokslinės perspektyvos. Antroje pusėje pateikia siužetus, sumodeliuotus su įvairiais veikėjais ir jų sprendimo būdus, taip pat aptaria realių savo klientų problemas ir kaip jiems sekėsi pritaikyti amortizacijos principus praktikoje.

Saviugdos žanro knyga „Psichologinis aikido“ rekomenduojama kiekvienam žmogui, kuris savo asmeniniame gyvenime, moksluose ar darbe susiduria su kitais asmenimis bei įvairiomis konfliktiškomis situacijomis, jaučia agresiją, apmaudą, nepasitenkinimą ir pyktį. Perskaitę knygą, išmoksite problemas išspręsti kuo optimaliau, o ilgalaikis rezultatas – mažiau streso, geresni santykiai šeimoje bei su kolegomis ir daugiau harmonijos gyvenime. Autoriaus siūlomą metodą galėsite taikyti iš karto!

Michail Litvak – rusų psichologas, psichoterapeutas, medicinos mokslų daktaras, knygų autorius. Po studijų daktaras dirbo Rostovo medicinos universiteto psichiatrijos ligoninėje, taip pat dėstė psichiatriją, psichoterapiją, medicininę psichologiją ir kt. disciplinas. Nuo 1992-ų metų jis parašė jau daugiau nei šešiasdešimt populiariosios psichologijos ir saviugdos knygų, kurios sulaukia gerų atsiliepimų ir išleistos jau daugiau nei penkių milijonų egzempliorių tiražu. Michail Litvak parašė ir daugybę įvairių straipsnių, kuriuose kalba apie psichoterapijos aktualijas bei komunikacijos psichologiją, taip pat visame pasaulyje skaitė pranešimus ir pasisakė konferencijose. Psichologinis aikido – paties Michail Litvak sukurtas metodas, kurį praktikuoja ne tik psichologai, bet ir įvairūs verslo, studijų ir kitų sričių konsultantai.

Iš rusų kalbos vertė Halina Kulinič

Trumpas aprašymas tikina, kad knyga skirta visiems žmonėms, kurie nori pagerinti santykius su kitais. Nelaukite! Ledinį įsigyti internetu kviečiame jau šiandien. Taip pat ir kitas saviugdos knygas, kurias pirkti online pigiau. Išpardavimai ir akcijos užtikrina gerą kainą, o parengti aprašymai, leidinių santraukos, ištraukos, skaitytojų apžvalgos, nurodytas puslapių skaičius ar knygos formatas padeda rinktis.

2020-10-18

Parašykite atsiliepimą apie "Psichologinis aikido"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda

Michail Litvak parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Psichologinis aikido, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Psichologinis aikido aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Psichologinis aikido už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Psichologinis aikido? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michail Litvak tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Psichologinis aikido" perkama kartu