0

Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2019-10-07 skaičiau

Pirmiausia - naudinga! Netikit, kad galit už plaukų iš pelkės ištraukt save su visu jūsų gyvenimu - skaitykit Litvaką!

Informacija

Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786098247039

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai" aprašymas

"Žmonės gimsta genijai, paskui tampa talentingi, vėliau- gabūs, galop virsta vidutinybėmis, o kai jų asmenybės susiformuoja, jau būna idiotai. Ir šitaip iki karsto lentos. Taip atsitinka todėl, kad tėvai neleidžia vystytis įgimtiems vaiko gabumams."
M. Litvak

"Mums skirta tapti karaliais ir karalienėmis, bet dėl netinkamo auklėjimo mes įsineriame į varlės odą ir prasikankiname visą gyvenimą." Taip kalba šios knygos autorius žinomas rusų psichoterapeutas, seminarų vedėjas ir rašytojas Michailas Litvakas. Michailas Litvakas yra sukūręs veiksmingą metodiką, kuri padeda jo klientams ir pacientams perrašyti savo gyvenimo scenarijų, ištaisyti jame esančias klaidas ir realizuoti tas galimybes, kurios duotos kiekvienam žmogui nuo gimimo. Apie M. Litvako metodo veiksmingumą byloja dideli jo knygų tiražai ir gausus būrys jo seminarų klausytojų.

Šioje knygoje "Kaip sužinoti ir pakeisti likimą. Gabumai, temperamentas, charakteris" Michailas Litvakas pasakoja apie žmogaus asmenybės struktūrą ir apie psichologinius dėsnius, kurie formuoja jo likimą. Knygoje aprašytos žmogaus raidos pakopos nuo pat pirmųjų jo gyvenimo dienų ir atskleistos klaidos, kurias daro tėvai auklėdami vaikus. Taip pat autorius supažindina skaitytojus su pagrindiniais logikos, arba, taisyklingo mąstymo, principais ir dalijasi savo, kaip psichoterapeuto, patarimais, kaip elgtis sudėtingose gyvenimo situacijose.

Iš rusų kalbos vertė Vytautas Lapukauskas

TURINYS

Pratarmė / 9

I DALIS. Kaip sužinoti savo likimą
1 skyrius. Kas yra kas, arba vertybių sistema / 13
2 skyrius. Kas aš esu / 44

I DALIS. Kaip pakeisti savo likimą
3 skyrius. Bendrieji teiginiai / 169
4 skyrius. Tapkime protingi / 176
5 skyrius. Tapkime gražūs / 244
6 skyrius. Viešo kalbėjimo / 263

Priedai

1. Sielai / 301
2. Kūnui / 371
3. Protui / 376

PRATARMĖ

Ši mano knyga pirmą kartą išleista 1997 metais kaip iš-plėstas knygos "Jei nori būti laimingas" pirmojo skyriaus variantas. Paskui knyga išėjo dar ne vieną kartą, taip pat kelis sykius buvo tikslinama bei tobulinama ir tapo dar populiaresnė. Knygą sudaro dvi dalys ir priedai. Pirmojoje dalyje dėstomi teoriniai teiginiai daugeliui skaitytoju sukelia audringą pasipiktinimą. Ypač skaitytojams nepatinka tokia tezė: "Žmogus turi gyventi dėl savęs ir pirmiausia mylėti save." Ar tikrai šis pasiūlymas toks jau blogas? Šiaip ar taip, remdamasis šia knyga, žmogus gali pats nusistatyti diagnozę, suvokti, kokiame scenarijuje jis dalyvauja, suprasti, kas jo laukia priekyje, ir jei jam tokia prognozė nepatinka, numatyti strategiją, kad to neįvyktu. Tokią metodiką aš pavadinau scenariniu perprogravimu.

Antroji knygos dalis skirta taktikai. Pasinaudojęs tam tikromis rekomendacijomis, žmogus taps protingesnis, šaunesnis, išmoks gražiai kalbėti. Todėl protingiems ir turintiems miklu liežuvį šios knygos pirkti neverta.

Patirtis, kurią įgijau vesdamas seminarus ir dalyvaudamas konferencijose, mane paskatino šioje knygoje daugiau dėmesio skirti jūsų praktinėms reikmėms ir kartu atsakyti į klausimą, kaip iš tiesu galima pakeisti savo likimą, kokia apimtimi tai įmanoma padaryti ir su kuo vis dėlto reikia susitaikyti. Kodėl aš drįstu tvirtinti, jog savo likimą mes galime pakeisti? Pirmiausia todėl, kad žmogus iš prigimties yra geras. Kaip sakė vienas didis psichoterapeutas, "jeigu jau žmogų lyginame su gyvūnu, tai geriau lyginkime su geraširdiška beždžionėle, o ne su žiauriu vilku". Tačiau dažnai atsitinka taip, kad būdami iš esmės geri vaidiname kraugeriško grobuonies, piktojo burtininko ar kitokio piktadario vaidmenis. Šitaip mes kenkiame pirmiausia sau, nes tas vaidmuo labiausiai kankina mus pačius. Svarbu žinoti štai ką: visiems žmonėms duotas laimingas likimas. Mums tiesiog reikia ištrūkti iš scenarijaus, į kurį mus įstūmė gyvenimas, ir tapti tuo, kuo būti mums skyrė Motina Gamta (ateistams) arba Dievas (tikintiesiems). Tiksliau sakant, tapti savimi.

Tarsiu kelis žodžius apie neurozes. Manau, kad neurozių kamuojamus žmones reikia ne tiek gydyti, kiek jiems padėti išmokti būti laimingiems. Dabar jūs galite sušukti: "Aš ir taip sveikas, aš ir taip laimingas!" Tada man labai džiugu. Ir šios knygos jums nereikia. Ji skirta tiems, kurie turi problemų šeimoje ar darbe, kuriuos kamuoja neurozės ar psichosomatiniai sutrikimai, kurie jaučia, jog gali daugiau, bet neįstengia realizuoti savo gebėjimu. Taip pat manau, jog ši knyga bus naudinga pedagogams, žurnalistams, vadovams, pardavėjams - visiems, bendraujantiems su dideliu būriu žmonių. Knyga turėtu padėti tėvams geriau sutarti su savo vaikais, o vaikams - su tėvais, žinoma, ir kartu išvengti jų smulkmeniškos globos. Tikiuosi, ji daug kam padės išsaugoti žlungančią santuoką, pakilti karjeros laiptais, garbingai baigti nemalonų konfliktą ar jo apskritai išvengti.

2019-10-07

Pirmiausia - naudinga! Netikit, kad galit už plaukų iš pelkės ištraukt save su visu jūsų gyvenimu - skaitykit Litvaką!

2014-11-07

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiarioji psichologija

Michail Litvak parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michail Litvak tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kaip sužinoti ir pakeisti likimą: charakteris, temperamentas, gabumai" perkama kartu