⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tamsios gelmės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-04-30 12.99 SoldOut

Knygos "Tamsios gelmės" aprašymas

Bestselerių autorė Nora Roberts skaitytojus pasitinka su romanu „Tamsios gelmės“, kuris praveria dailaus šeimos fasado duris ir parodo gilumoje slypinčią tamsą. Tai yra knyga apie šeimos galią tiek sužeisti, tiek ir išgydyti.

Kartais monstrai slepiasi ten, kur jų nesitiki.

Šiaurės Karolinos miestelyje stovi skoningai įrengtas namas su puikiu vaizdu į kalnus. Tarp šio pastato sienų keturiolikmetis Zeinas jaučiasi tarsi kalėjime. Visiems aplinkiniams jo šeima atrodo tobula. Tėvas – puikią reputaciją turintis chirurgas, mama – gražuolė, besirūpinanti vaikais ir namais. Pora nepraleidžia nė vieno vaikų mokyklinio pasirodymo, maloniai su visais bendrauja ir net Zeino teta yra įsitikinusi, kad šeima laiminga. Tačiau Zeinas kartu su seserimi Brita žino, kas dedasi kai gražaus namo durys užsiveria. Zeinas svajoja kuo greičiau užaugti ir pabėgti iš namų, o visas savo mintis dėsto dienoraštyje tikėdamas, kad ateis laikas ir gyvenimas praskaidrės. Vieną naktį sienos nebeapsaugo tamsių paslapčių ir įtrūkęs gyvenimas ima byrėti.

Prabėga daug metų. Zeinas jau suaugęs ir sėkmingas vyras. Jis grįžo į savo gimtąjį miestelį, kuriame likę daugybė skaudžių prisiminimų. Tačiau taip pat ir brangių žmonių. Čia jis sutinka Derbę – kraštovaizdžio specialistę, kuri taip pat bando pabėgti nuo praeities demonų. Ar jaunai porai pavyks atsikratyti velkamos naštos ir sukurti laimingą gyvenimą?

„Tamsios gelmės“ yra psichologinis romanas apie tarpusavio santykius, meilę, šeimą, vaikystėje patirto smurto įtaką tolimesniam gyvenimui, kovą už savo artimųjų gerovę. Nora Roberts visada kuria itin ryškius, gyvus veikėjus bei įtraukiančią aplinką. Istorija parašyta iš daugelio skirtingų laiko bei veikėjų perspektyvų.

Nora Roberts gimė 1950-tais metais, JAV. Amerikiečių romanistė yra itin produktyvi ir jau parašė daugiau nei du šimtus knygų, kurios nuolat tampa „The New York Times“ bestseleriais bei yra itin mėgiamos skaitytojų visame pasaulyje – iš viso parduota daugiau nei penki šimtai milijonų autorės romanų. Daugiau nei dešimt Noros kūrinių buvo ekranizuoti. Pirmoji Nora Roberts knyga buvo išleista 1981-ais metais. Nuo tada ji gavo ne vieną apdovanojimą ir tapo kelių prestižinių premijų laureate.

Iš anglų kalbos vertė Renata Petrylaitė


  • Autorius: Nora Roberts
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 544
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955138648

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tamsios gelmės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tamsios gelmės", Nora Roberts. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nora Roberts su knyga "Tamsios gelmės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tamsios gelmės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nora Roberts. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tamsios gelmės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tamsios gelmės" perkama kartu