0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karolinos mėnulis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Karolinos mėnulis


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 6.99 SoldOut
Knygos "Karolinos mėnulis" aprašymas

Torės Bodin vaikystė – kitokia nei kitų vaikų. Jai teko daug iškentėti – griežtą tėvo auklėjimą, draugės netektį. Visi šie bauginantys atsiminimai iškyla, kai po daugelio metu ji sugrįžta į vietas, kur praleido vaikystę. The New York Times bestselerių autorės Noros Roberts romanas „Karolinos mėnulis“ – paslapčių kupina drama, nukelianti į Jungtinių Valstijų pietus, kur tradicijos prieštarauja jauno žmogaus norui būti laisvam.

Torės Bodin vaikystė buvo sunki – ją nuolat lydėjo religingo tėvo kumštis ir odinis diržas. Negalėjo būti nė kalbos apie mergaitės talentų ir sugebėjimų puoselėjimą. Vienintelė Torės priebėga – netoliese gyvenanti Houpė. Tik draugės namuose Torė galėjo būti vaiku ir nerūpestingai leisti laiką. Viską aukštyn kojomis apverčia mįslingas Houpės nužudymas – neišaiškintas nusikaltimas amžiams palieka randą Torės sieloje.

Nors jos gyvenimas netekus Houpės sugriuvo, po kiek laiko Torė ryžtasi grįžti į gimtąjį miestelį ir pradėti čia savo namų dekoro verslą. Mergina neišvengia praeities šešėlių – čia ji sutinka savo pusbrolį ir Houpės šeimos narius. Torė užmezga santykius su Keidu Laveliu – vyresniuoju buvusios geriausios draugės Houpės broliu, kuris paveldėjo šeimos turtus. Tik ji nežino, ar šis ryšys ir skaudi netektis juos suvienys, ar išskirs. Torė nuo vaikystės turi paslaptingą gamtos dovaną – ji gali matyti ateities įvykius. Tačiau ar šis gebėjimas padės išnarplioti painų praeities ir dabarties įvykių mazgą?

Nora Roberts – populiari amerikiečių meilės romanų autorė, kurios romanai The New York Times bestselerių sąraše puikuojasi daugiau kaip 861 savaitę. Pagal romaną „Karolinos mėnulis“ sukurtas to paties pavadinimo televizijos filmas, kuriame vaidina Claire Forlani ir Oliveris Hudsonas. Pati rašytoja labai teigiamai įvertino ekranizaciją, teigdama, kad „visi, dalyvavę filmo kūrimo procese, gerbė knygos toną ir veikėjų charakterį.“

„Patrauklūs veikėjai, gyvybingi dialogai ir puikiai papasakota istorija.“
The Washington Post

„Pasakojime susijungia paslapties, komedijos ir mažo miestelio muilo operos elementai. Tiesa sakant, be šių trijų savybių, knyga iš tiesų pasakoja apie netektį ir sugebėjimą atsitiesti, gedulą ir susitaikymą, smalsumą ir atsakomybę.“
San Francisco Chronicle

„Bestselerių sąrašų valdovė Nora Roberts tikriausiai pasiekė savo kūrybos viršūnę, pristačiusi šį pietietiškos gotikos stiliaus kūrinį. Tai aukščiausios prabos romantinė drama.“
Publishers Weekly

„Karolinos mėnulio“ pasakojimo tempas – gyvas, aktyvus ir energingas.“
Time

Iš anglų kalbos vertė Vilma Krinevičienė


  • Autorius: Nora Roberts
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955137603

Parašykite atsiliepimą apie "Karolinos mėnulis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Karolinos mėnulis, kurią skaitytojams dovanoja Nora Roberts. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Nora Roberts su knyga Karolinos mėnulis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Karolinos mėnulis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nora Roberts. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Karolinos mėnulis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Karolinos mėnulis" perkama kartu