⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. Trys SUKREČIANTYS romanai ir vienas NEPADORUS apsakymų rinkinys (knygos su defektais)

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Trys SUKREČIANTYS romanai ir vienas NEPADORUS apsakymų rinkinys (knygos su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Japonų rašytojo Shusaku Endo romanaas „Tyla“, pagal kurį garsus JAV kino režisierius Martinas Scorsese sukūrė to paties pavadinimo didingą filmą.

Didžiosios Prancūzijos akademijos, Gonkūrų ir Nobelio literatūros premijų laureato Patrick Modiano du romanai.

„Žvaigždės aikštė“ pasakoja apie žydų tautos likimą fašistinės okupacijos metais. Rašytojas pasakoja, kad 1942 m. birželį vienoje Paryžiaus gatvėje vokiečių karininkas priėjo prie jaunuolio ir paklausė: „Atleiskite, kur yra Žvaigždės aikštė? Jaunuolis palietė kairę krūtinės pusę ir atsakė: „Čia“. Vienos iš garsiausių Paryžiaus aikščių pavadinimas gali būti išverstas kaip „žvaigždės vieta“ – Dovydo žvaigždėmis naciai žymėdavo žydus.

Romanas „Tamsių gatvių krautuvė“ apie tai, ar verta leistis į kelionę po klaidžius prarastos atminties labirintus ir bandyti prakalbinti praeities vaiduoklius? Prieš dešimt metų atmintį praradęs Gi Rolanas, dirbantis detektyvų kontoroje, bando atkurti savo praeitį ir sužinoti, kas jis yra iš tiesų.

Pulitzerio premijos laureato Junot Diaz apsakymų rinkinyje „Štai taip tu ją prarandi“ rasite devynias nepadorias, erotiškas ir jaudinančias istorijos apie meilę, aistrą ir jauno vyro brandą.Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Trys SUKREČIANTYS romanai ir vienas NEPADORUS apsakymų rinkinys (knygos su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Trys SUKREČIANTYS romanai ir vienas NEPADORUS apsakymų rinkinys (knygos su defektais)", Junot Diaz, Patrick Modiano, Shusaku Endo. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Junot Diaz, Patrick Modiano, Shusaku Endo su knyga "KNYGŲ RINKINYS. Trys SUKREČIANTYS romanai ir vienas NEPADORUS apsakymų rinkinys (knygos su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KNYGŲ RINKINYS. Trys SUKREČIANTYS romanai ir vienas NEPADORUS apsakymų rinkinys (knygos su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Junot Diaz, Patrick Modiano, Shusaku Endo. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KNYGŲ RINKINYS. Trys SUKREČIANTYS romanai ir vienas NEPADORUS apsakymų rinkinys (knygos su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Trys SUKREČIANTYS romanai ir vienas NEPADORUS apsakymų rinkinys (knygos su defektais)" perkama kartu