TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Povestuvinė kelionė. Iš užmaršties gelmių

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 10.66 SoldOut

Knygos "Povestuvinė kelionė. Iš užmaršties gelmių" aprašymas

"Povestuvinė kelionė. Iš užmaršties gelmių" - 2014 m. Nobelio premijos laureato knyga.
Patrick Modiano (g. 1945) – vienas garsiausių šiuolaikinių prancūzų literatūros kūrėjų.

Nuo pat pirmųjų kūrinių P. Modiano lydėjo literatūrinės premijos: 1968 metais pasirodžius pirmajam romanui „Žvaigždės aikštė“, rašytojas gavo Roger Nimier ir Fénéono premijas, 1978 metais už romaną „Tamsių krautuvių gatvė“ jam suteikta Goncourt’ų premija, 1996 metais – Nacionalinė didžioji literatūros premija už visą kūrybą.
2014 metais P. Modiano apdovanotas prestižine Nobelio literatūros premija už atminties meną, prikėlusį sunkiai apčiuopiamus žmonių likimus ir atskleidusį okupacijos metų tikrovišką pasaulį.

P. Modiano kūriniuose nuolat persipina praeitis ir dabartis. Romanų „Povestuvinė kelionė“ ir „Iš užmaršties gelmių“ personažai klajoja Paryžiaus gatvėmis ir savo prisiminimuose, ieškodami atsakymų į svarbiausius gyvenimo klausimus.

Patricko Modiano, 2014 metų Nobelio literatūros premijos laureato, vieno garsiausių šiuolaikinių prancūzų rašytojų kūriniai „Povestuvinė kelionė“ ir „Iš užmaršties gelmių“ alsuoja praeities nostalgija, o jų herojai pasiklydę laike.
Romane „Povestuvinė kelionė“ keliama svarbi žmogų apėmusios vidinės tuštumos ir sąžinės graužaties tema. Tai istorija apie žmogų, pavargusį nuo gyvenimo, ir apie ryžtą pabėgti nuo kasdienės rutinos, ieškoti prarasto laiko.
P. Modiano romanas „Iš užmaršties gelmių“ – tai subrendusio žmogaus žvilgsnis į savo jaunystę su neišsipildžiusia svajone, meile, išdavyste.

Iš prancūzų k. vertė Aurelija Leonavičienė, Jonė Ramunytė

  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

  • Autorius: Patrick Modiano
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090116753

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Povestuvinė kelionė. Iš užmaršties gelmių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Povestuvinė kelionė. Iš užmaršties gelmių", Patrick Modiano. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Patrick Modiano su knyga "Povestuvinė kelionė. Iš užmaršties gelmių" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Povestuvinė kelionė. Iš užmaršties gelmių" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Patrick Modiano. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Povestuvinė kelionė. Iš užmaršties gelmių" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Povestuvinė kelionė. Iš užmaršties gelmių" perkama kartu