Uždaryti

NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Laimėti neužtenka

Laimėti neužtenka

(2 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Omniva ir LP Express terminalus Lietuvoje
Leidėjas: Eugrimas
Išleidimo metai: 2015
Formatas: 22x15, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 208
ISBN ar kodas: 9786094372971
PAVARTYTI KNYGĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 15,99 €
Knygyne*: 18,99 €
Sutaupote: 3,00 € (16%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Laimėti neužtenka" – tai autobiografinė Šarūno Jasikevičiaus knyga. Ją padėjo užrašyti Pietro Scibetta, kuris yra populiarus italų žurnalistas.

Pirmą kartą Šarūnas Jasikevičius su Pietro susitiko 2008 metas Sienoje. Tai buvo pirmasis interviu italo karjeroje su jo mėgstamu žaidėju. Pietro patiko Šarūno žaidimo stilius, elgesys ir aistra krepšiniui. Žurnalistas užsiminė, kad galbūt, kada nors, norėtų parašyti knygą apie Šarūną Jasikevičių. Vėliau dar keletą sykių Pietro ėmė interviu iš Šarūno. Bet praėjus net septyneriems metams po pirmojo pokalbio Šarūno agentas Maurizio paskambino Pietro ir paklausė: Ar jau esi tam pasiruošęs? Atsirado galimybė šiai knygai išvysti pasaulį. Šarūnas ir Pietro kartu praleido tik vieną savaitę Kaune. Žaidėjas Pietro supažindino ir su savo šeima. Tai pirmoji Pietro knyga, kuri pradžioje pasirodė italų kalba, o tik vėliau lietuvių, graikų ir anglų kalbomis. Pats Pietro teigia, jog ši knyga yra Šarūno Jasikevičiaus, o jis tik tarpininkas, padėjęs šiai knygai tapti lengvai skaitomai.

Ši knyga Šarūnui Jasikevičiui buvo kaip galimybė baigti žaidėjo karjerą ir pradėti kitą gyvenimo etapą.

Šarūno Jasikevičiaus niekam pristatinėti nereikia. Visi žino, jog jis sporto legenda, žvaigždė ir pavyzdys daugumai sportininkų. Savo kaip žaidėjo karjeroje Šarūnas Jasikevičius žaidė didžiausiuose ir stipriausiuose Europos krepšinio klubuose, NBA, padėjo iškovoti reikšmingas pergales žaisdamas Lietuvos krepšinio rinktinėje. O ar žinome, jog Šarūnas pradėjo žaisti būdamas šešerių metų, ar kad krepšinis nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio? Ir tik tėčio žodžio dėka Šarūnas nenutraukė krepšinio treniruočių. Vėliau krepšinis tapo vienintelis jį dominantis dalykas.

Knyga „Laimėti neužtenka" plačiai apžvelgia svarbiausius įvykius Šarūno Jasikevičiaus gyvenime, tiek asmeniniame gyvenime, tiek kaip krepšininko. Šarūnas atvirai kalba apie savo nepavykusią santuoką ir atrastą laimę naujoje šeimoje, varžybas ir derybas su komandomis ir dar daugiau.

Krepšinis „tai ne vien tik darbas, nes čia yra meilės. Tokios meilės, kuri nepalieka nei pasirinkimo, nei erdvės, kad galėtum tikėtis daryti ką nors kita. Ypač jeigu nori būti geriausias“.

Knygą iš italų kalbos išvertė Lina Gaučytė.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Kelias į Olimpą
Zigmas Jukna
Internetu:
8,69 €
Knygyne*:
9,49 €
Penktasis olimpinis žiedas
Sudarė V. Gudelis
Internetu:
7,99 €
Knygyne*:
10,69 €
Studentų kūno kultūra: teorija ir praktika
Povilas Tamošauskas, Valda Morkūnienė, Daiva Višinskienė
Internetu:
5,09 €
Knygyne*:
5,69 €
Nuo rato iki greičio rekordų. Automobilių sporto istorija, III knyga
Eduardas Jakas,Juozas Mažeikis
Internetu:
16,99 €
Knygyne*:
18,99 €