0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Astrėja. Antropoteosofija, III tomas (2-as-leidimas)

  • Nemokamas knygos pristatymas
20,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Astrėja. Antropoteosofija, III tomas (2-as-leidimas)


2021-07-31 20.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Astrėja. Antropoteosofija, III tomas (2-as-leidimas)" aprašymas

Knygos „Antropoteosofija. Žmogaus suvokiama Dieviškoji išmintis" antrasis ir šis, trečiasis, tomai galėtų būti pavadinti „Knyga Mokinystės siekiančiajam ir Mokiniui". Taigi trečiasis tomas tęsia antrąjį. Knygą teko perskirti j du tomus tik dėl pateikiamos medžiagos apimties.

Šiame tome aiškinama įvairaus pobūdžio tarpusavio santykių svarba asmens sąmonės vystymuisi į kolektyvinę sąmonę. Plačiai dėstomi dvasinės ir materialios energijos santykio, apytakos, energetinių mainų, įvairių energijos rūšių fenomenai ir psichinių, mentalinių bei dvasinių galių prigimtis. Kalbama ir apie tai, kaip realus dvasinis kelias veikia endokrininę sistemą, jos funkcijas ir meridianų veiklą. Vargu ar kurioje nors kitoje literatūroje rasite šitaip detalizuotus naudojimosi svetima energija, energetinio vampyrizmo, apvaldymo ir apsėdimo reiškinius. Taigi knygoje pateikta ir paaiškinta daugelis protu nepaaiškinamų reiškinių ir fenomenų. Visa tai tam, kad vidinių vertybių stuburą formuotumėtės ir bet kokio Blogio veikimo aritmetiką išmanytumėte. Šitaip vidinė stiprybė auga. Taip bręsta Tikėjimas, ateinantis per visa ko Esmės pažinimą. Toks žmogus tampa atsparus bet kokioms tiesioginėms, psichinėms, mentalinėms, neurolingvistinėms ir kt. manipuliacijoms.

Žinojimo maža. Dar būtinas vidinis darbas su savimi. Tam skirtas visas skyrius, pavadintas „Antropoteosofinio mąstymo ugdymas, arba Tikrojo Aš pažinimas".

Knyga baigiama svarbiais kiekvienam plačiau mąstančiam žmogui tekstais, ateinančiais iš Dvasios Šaltinio, todėl suteikiančiais dvasios impulsą naujam požiūriui, darbams ir prasmingam gyvenimui.

Ji skiriama tiems, kuriems rūpi tikrosios vertybės, todėl jie turi savyje tvirtą dvasinių vertybių stuburą arba siekia jį susikurti, suvokdami, kad be jo joks rimtas Kelias į dvasią neįmanomas.

Ji skiriama plačiau mąstantiems arba siekiantiems šitaip mąstyti žmonėms, suprantantiems, kad nepažinus savęs neįmanoma pažinti ir supančio matomo bei nematomo pasaulio. Nesupratimu visais laikais buvo manipuliuoja. Supratimas -puiki apsauga nuo bet kokių manipuliacijų.

Ji skiriama tiems, kurie nesupriešina savo išpažįstamos religijos su kitomis, tačiau yra pasiruošę sėsti prie apskritojo Tikėjimo stalo, prie kurio nėra pirmumo teisės, kurio centre dega dieviškoji Meilės ir Taikos ugnis.

Ji skiriama tiems, kurie supranta, kad artėja tas metas, kai mokslas nebeneigs Tikėjimo objekto ir tiesų, o visų Tikėjimo krypčių ir religijų atstovai bendradarbiaus, kad tai, kas yra nepažinta, būtų pažinta tiek, kiek Visagalis leidžia. Šitaip Pažinimas per intelektą ir mokslą susijungs su Pažinimu, ateinančiu per Dievą, ir pakels visą žmoniją į naują sąmonės evoliucijos pakopą.

Knyga skiriama rimtiems bet kurių krypčių dvasios ieškotojams, sąmoningiems ezoterikams, religijų atstovams, pažangiems mokslininkams, filosofams, kūrybos ir intelekto žmonėms. Ji reikalinga gydytojams ir psichologams, nes ateina laikas atsirasti naujai psichologijai, priimančiai žmogų ne tik kaip kūną, emocijas ir protą, bet ir kaip dvasinę substanciją. Kad taip įvyktų, virsmas būtinas psichologijoje ir visoje medicinoje. Visa tai - naujojo tūkstantmečio temos.Parašykite atsiliepimą apie "Astrėja. Antropoteosofija, III tomas (2-as-leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės ir astrologijos knygos

Audronė Ilgevičienė - Astrėja parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Astrėja. Antropoteosofija, III tomas (2-as-leidimas), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Astrėja. Antropoteosofija, III tomas (2-as-leidimas) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Astrėja. Antropoteosofija, III tomas (2-as-leidimas) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Astrėja. Antropoteosofija, III tomas (2-as-leidimas)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audronė Ilgevičienė - Astrėja tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Astrėja. Antropoteosofija, III tomas (2-as-leidimas)" perkama kartu