0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Menas mylėti

Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 7,98 €*
Sutaupote: 3.49 € (44%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-27 Aurea Lux

Nuostabi knygele su daubyge dideliu ir mazu tiesu.


2021-09-30 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Menas mylėti" aprašymas

"Menas mylėti" - ezoterinė pasaka suaugusiems. Ketvirtasis leidimas.


"Ši knyga - tai Meilės kvėpavimas, Meilės upė. Prasideda ji kažkur kalnuose. Sunkiai braunasi ji pro tai, kas trukdo jai laisvai tekėti. Ji krenta lyg krioklys, paskui teka pro akmenis, prasiveržia pro užtvaras, kol tampa stipriu ir dideliu srautu, gaivinančiu ir girdančiu. Taigi tai sunkus busti pasiruošusios sielos kelias į Save ir į savo Paskirtį. Tai dviejų pabudusių širdžių kuriamas stebuklas. Tai įrodymas skeptikams, kad žmogus gali pasikeisti, o pasikeitęs- keisti ir kitų žmonių gyvenimus. Vienas gali padaryti daug, tačiau dvi apsivaliusios sielos kartu gali dar daugiau. Sielos apsivalymas turi didžiausią prasmę tada, kai jis padeda apsivalyti ir kitiems. Taip jau yra, kad pabudusysis nebeišgali gyventi vien sau. Tai todėl, kad jis tampa visu Kosmosu, kuriame telpa ne tik Kosmosas su savo esamais ir nesamais principais, tačiau ir kiekviena Žemėje gyvenanti būtybė. Todėl jei skauda vienai būtybei, skauda ir Kosmosui, skauda ir susivokusiajam. Būtent todėl jis pašvenčia savo gyvenimą kitų supratimui. Jis daro tai, ko negali nedaryti, taip, kaip žino, jog turi daryti."

Audronė Ilgevičienė

PRATARMĖMielas skaitytojau,

 

Tai ketvirtasis knygos, rašytos 2001-2002 ir perrašytos 2010 metais, leidimas. Nesistebėkite, kad knyga buvo perrašyta.

Kam reikėjo perrašyti daugelio pamėgtą knygą?

Atleisk, skaitytojau, bet kitaip negalėjau. Kodėl? Todėl, kad dabar pati esu kitokia. Todėl, kad virsmas, kuris vyksta kosmose, Žemėje, valstybėse ir kiekviename žmoguje, negalėjo nevykti ir manyje. Jis vyksta ir Tavyje, nesvarbu, ar pastebi tai, ar ne.

Teko girdėti, jog mano knygas rašą daug žmonių, nes jos visos skirtingos.

Jei laikyčiau save vien fiziniu kūnu su nenorinčiu keistis protu, sakyčiau - tai absurdas.

Taip, fizinis kūnas šiam gyvenimui toks, koks yra, todėl jam tenka visi krūviai, jo ranka rašo. Tačiau jei kalbėtume apie transformacijos procesus, kuriuos susivokti siekiantysis patiria, po kurių kiekvieno suvokimas kinta, galima kalbėti apie "daug žmonių". Rimstant emocijoms, protui pasiduodant sielai, atsiveria naujos erdvės su savomis platumomis. Ta pati energija, kurią galime pavadinti ir septyniais spinduliais, kiekvienoje platumoje turi savą ryškį ir savą vibraciją. Todėl kinta stilius ir išraiška to, ką reikia perteikti. Todėl mano knygos skirtingos. Todėl tie, kurie skaito jas paeiliui, kaip jos užrašytos, evoliucionuoja kartu taip, kaip kam pavyksta.

Šių knygų rašymas - it kvėpavimas: ramus, tolygus ir iškilmingas. Yra sakančių, jog kūrybos procesas - kančia. Belieka pasakyti, jog tada tos kūrybos šaltinis yra paties žmogaus protas. Ji labiau reikalinga tam, kuris tuo užsiima, nes sunkūs tokie kūriniai. Yra daug tų, kuriems rašymas, piešimas ar kitkas - tai iškrovos praktikos. Sunkios gali būti jų pasekmės tam, kuris tuo naudojasi ar norėtų sekti...

Įkvėpimas, ateinantis per širdį, kurioje gyvena nuskendęs protas, yra ramus, tikras. Jis lyg srauni upė, kuri pagauna ir neša su savimi tol, kol pats tampi ta upe. Jau sakiau - tai lyg kvėpavimas ramybės būsenoje.

Ši knyga - tai Meilės kvėpavimas, Meilės upė. Prasideda ji kažkur kalnuose. Sunkiai braunasi ji pro tai, kas trukdo jai laisvai tekėti. Ji krenta lyg krioklys, paskui teka pro akmenis, prasiveržia pro užtvaras, kol tampa stipriu ir dideliu srautu, gaivinančiu ir girdančiu.

Taigi, tai sunkus busti pasiruošusios sielos kelias į Save ir į savo Paskirtį. Tai dviejų pabudusių širdžių kuriamas stebuklas. Tai įrodymas skeptikams, kad žmogus gali pasikeisti, o pasikeitęs - keisti ir kitų į žmonių gyvenimus. Vienas gali padaryti daug, tačiau dvi apsivaliusios sielos kartu gali dar daugiau.

Sielos apsivalymas turi didžiausią prasmę tada, kai jis padeda apsivalyti ir kitiems. Taip jau yra, kad pabudusysis nebeišgali gyventi vien sau. Tai todėl, kad jis tampa visu Kosmosu, kuriame telpa ne tik Kosmosas su savo esamais ir nesamais principais, tačiau ir kiekviena Žemėje gyvenanti būtybė. Todėl jei skauda vienai būtybei, skauda ir Kosmosui, skauda ir susivokusiajam. Būtent todėl jis pašvenčia savo gyvenimą kitų supratimui. Jis daro tai, ko negali nedaryti, taip, kaip žino, jog turi daryti.

Rašiau šią knygą su dideliu malonumu, lyg Meilės dainą. Tikiuosi, tau neprailgs ją skaityti.


2021-02-27

Nuostabi knygele su daubyge dideliu ir mazu tiesu.

2020-05-26

Labai patiko knyga. Manau skaitysiu dar bent kartą.

2019-05-14

Verta perskaityti.

2019-03-18

2019-01-17

Mano požiūriu, tai labai stipri pasaka tiek pradedantiesiems, tiek visiems kitiems. Čia parodyta visa dvasinio kelio esmė.

2017-02-12

Tikėjausi šiek tiek stipresnės pasakos, bet iš tiesų, pradedantiems sąmoningą kelią, tai tikrai verta paskaityti.

Parašykite atsiliepimą apie "Menas mylėti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Menas mylėti", kurią skaitytojams dovanoja Audronė Ilgevičienė - Astrėja. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Audronė Ilgevičienė - Astrėja su knyga "Menas mylėti" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Menas mylėti" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audronė Ilgevičienė - Astrėja. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Menas mylėti" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Menas mylėti" perkama kartu