0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Aforistika iš dangaus: aforizmai ir straipsniai apie aforistiką

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (22%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Aforistika iš dangaus: aforizmai ir straipsniai apie aforistiką


2021-05-31 4.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aforistika iš dangaus: aforizmai ir straipsniai apie aforistiką" aprašymas

Knygą sudaro du skyriai: „Aforistika“ ir „Esė ir interviu“. Pirmajame skyriuje spausdinama pluoštas naujų ir anksčiau parašytų aforzimų, atrinktų rašytojos Vytautės Žilinskaitės.

Knygos „Aforistika iš dangaus“ vertę didina antrame skyriuje spausdinamos esė apie aforizmų kilmę, moterų aforistiką bei lietuvių aforistikos būklę.


  • Autorius: Aloyzas Tendzegolskis
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 11x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094462290

Parašykite atsiliepimą apie "Aforistika iš dangaus: aforizmai ir straipsniai apie aforistiką"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

Aloyzas Tendzegolskis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Aforistika iš dangaus: aforizmai ir straipsniai apie aforistiką, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Aforistika iš dangaus: aforizmai ir straipsniai apie aforistiką aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Aforistika iš dangaus: aforizmai ir straipsniai apie aforistiką už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Aforistika iš dangaus: aforizmai ir straipsniai apie aforistiką? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aloyzas Tendzegolskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aforistika iš dangaus: aforizmai ir straipsniai apie aforistiką" perkama kartu