TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Omoiyari. Japonų menas atjausti

Kaina: 20,38 €
Kaina su kodu: 14,27 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 20.381 InStock
Į krepšelį

Knygos "Omoiyari. Japonų menas atjausti" aprašymas

Nauja bestselerio „Japonizmas“ autorės Erin Niimi Longhurst knyga „Omoiyari. Japonų menas atjausti“ padės jums per omoiyari praktiką dovanoti džiaugsmą kitiems, tuo pačiu daugiau laimės patiriant ir savo gyvenime.

Omoiyari – nesavanaudiškos atjautos forma.  

Rūpestis, atida, empatija juntami daugelyje Japonijos kasdienybės aspektų ir yra itin svarbūs bendruomenės dvasiai. Nuo omotenashi (japonų svetingumo), kirei (švaros ir organizuotumo) ir mottainai (siekio sumažinti švaistymą) iki zakka (gebėjimo įžvelgti grožį paprastuose dalykuose) ir senbazuru (origami meno išlankstyti tūkstantį popierinių gervių) – tiek ir dar daugiau yra būdų, kaip japonai pabrėžia bendruomeniškumo ir pagalbos kitiems svarbą.

Praktinių patarimų kupina knyga „Omoiyari. Japonų menas atjausti“ įkvėps į savo kasdienį gyvenimą įpinti japoniškos kultūros ir atjautos meno subtilybių. Juk net maži gėrį nešantys veiksmai gali tiek daug pakeisti.


  • Autorius: Erin Niimi Longhurst
  • Iliustratorius: Ryo Takemasa
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 14x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415026906
  • Vertėjas: Agnė Puzauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Omoiyari. Japonų menas atjausti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Rytų išminties knygos

Erin Niimi Longhurst pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Omoiyari. Japonų menas atjausti", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Omoiyari. Japonų menas atjausti" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Omoiyari. Japonų menas atjausti" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Omoiyari. Japonų menas atjausti"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Erin Niimi Longhurst tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Omoiyari. Japonų menas atjausti" perkama kartu