0

Šv. Dominykas

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 4,79 €
Kaina knygyne: 6,89 €*
Sutaupote: 2.10 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šv. Dominykas

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • ISBN ar kodas: 9789955656906

2021-03-31 4.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šv. Dominykas" aprašymas

Žengti į priekį – toks yra ir šios knygutės autoriaus tikslas. Jeano-René Bouchet knyga nėra tipinė istorinė studija apie šv. Dominyką. Juo labiau tai ne pamaldus pasakojimas apie stebuklingus įvykius. Tai – gyvenimo perskaitymas. Istorija autoriui yra tarsi pretekstas, leidžiantis pažvelgti į pamokslininkų ordino įkūrėją bei jo misiją mūsų laikų akimis, bandant surasti ne tikslų atsaką į šiandienos klausimus, tačiau semiantis paskatinimo ir drąsos priimti naujus iššūkius. Šv. Dominyko pavyzdys ragina gyventi evangeline dvasia, kad ir koks būtų pasaulis.
Jeanas-René Bouchet OP (1936–1987) dėstė Bažnyčios Tėvus ir vienuolinio gyvenimo istoriją. Ilgus metus užsiėmė dvasiniu vadovavimu, buvo Tulūzos dominikonų provincijos novicijų magistru, Strasbūro konvento prioru, nuo 1980 m. Prancūzijos dominikonų provincijos provincijolu. Knyga „Šv. Dominykas“ buvo išleista jau po autoriaus mirties kaip broliškos meilės liudijimas.

Parašykite atsiliepimą apie "Šv. Dominykas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šv. Dominykas, kurią skaitytojams dovanoja Jean-Rene Bouchet. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jean-Rene Bouchet su knyga Šv. Dominykas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šv. Dominykas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jean-Rene Bouchet. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šv. Dominykas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šv. Dominykas" perkama kartu