TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Šv. Dominykas

Kaina: 5,46 €
Kaina su kodu: 3,82 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 5.461 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šv. Dominykas" aprašymas

Žengti į priekį – toks yra ir šios knygutės autoriaus tikslas. Jeano-René Bouchet knyga „Šv. Dominykas“ nėra tipinė istorinė studija apie šv. Dominyką. Juo labiau tai ne pamaldus pasakojimas apie stebuklingus įvykius. Tai – gyvenimo perskaitymas. Istorija autoriui yra tarsi pretekstas, leidžiantis pažvelgti į pamokslininkų ordino įkūrėją bei jo misiją mūsų laikų akimis, bandant surasti ne tikslų atsaką į šiandienos klausimus, tačiau semiantis paskatinimo ir drąsos priimti naujus iššūkius. Šv. Dominyko pavyzdys ragina gyventi evangeline dvasia, kad ir koks būtų pasaulis.

Jeanas-René Bouchet OP (1936–1987) dėstė Bažnyčios Tėvus ir vienuolinio gyvenimo istoriją. Ilgus metus užsiėmė dvasiniu vadovavimu, buvo Tulūzos dominikonų provincijos novicijų magistru, Strasbūro konvento prioru, nuo 1980 m. Prancūzijos dominikonų provincijos provincijolu. Knyga „Šv. Dominykas“ buvo išleista jau po autoriaus mirties kaip broliškos meilės liudijimas.


  • Autorius: Jean-Rene Bouchet
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955656906

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šv. Dominykas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie šventuosius ir jų gyvenimus

Jean-Rene Bouchet pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šv. Dominykas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šv. Dominykas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šv. Dominykas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šv. Dominykas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jean-Rene Bouchet tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šv. Dominykas" perkama kartu