0

Pirmoji pasaulio meilė. Marija, Dievo Motina

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,59 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 0.90 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-12-18

Informacija

Pirmoji pasaulio meilė. Marija, Dievo Motina

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • ISBN ar kodas: 9789955293804

2020-10-31 9.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pirmoji pasaulio meilė. Marija, Dievo Motina" aprašymas

Visoje žmonijoje tėra vienas asmuo, savo esatimi tobulai atitinkantis Dievo norus, – tai Jo paties Motina. Ji yra idealas, kūne išsipildžiusi Dievo mintis. Ji buvo tokia, kokius Dievas norėtų matyti mus visus. Toji, kurią Jis mylėjo dar prieš sukurdamas, yra amžinas Jo minties atspindys. Visais krikščioniškais laikais žmonės, slegiami kaltės, bijoję artintis prie Dievo, nesupratę Kristaus dieviškumo arba supratę jį, bet priblokšti gėdos ir nugrimzdę į liūdesį, galėjo kreiptis į Švenčiausiąją Motiną maldaudami padėti iškopti iš bedugnės. Tie, kurie dar nėra pasirengę priimti Kristaus kaip tarpininko tarp Dievo ir žmonių, gali prie šios tiesos artintis per Mariją, kuri veiks kaip tarpininkė tarp nelaimingų sielų ir Kristaus, kol šios galų gale priims Jo apkabinimą.

Iš anglų kalbos vertė Vilma Rinkevičiūtė

2019-12-18

Parašykite atsiliepimą apie "Pirmoji pasaulio meilė. Marija, Dievo Motina"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Fulton J. Sheen parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pirmoji pasaulio meilė. Marija, Dievo Motina, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pirmoji pasaulio meilė. Marija, Dievo Motina aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pirmoji pasaulio meilė. Marija, Dievo Motina už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pirmoji pasaulio meilė. Marija, Dievo Motina? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Fulton J. Sheen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pirmoji pasaulio meilė. Marija, Dievo Motina" perkama kartu