0

Pavyzdinės sutartys (5-as leidimas)

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 13,39 €*
Sutaupote: 1.40 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pavyzdinės sutartys (5-as leidimas)

  • Leidėjas: Mokesčių srautas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 222
  • ISBN ar kodas: 99554533465

2020-10-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pavyzdinės sutartys (5-as leidimas)" aprašymas

Leidinyje skelbiamos tipinės ūkinėje-komercinėje veikloje naudojamos sutartys, parengtos Lietuvoje žinomų advokatų kontorų ir atitinkančios Civilinio kodekso principus bei atitinkamoms sutarčių rūšims keliamus reikalavimus.

Parašykite atsiliepimą apie "Pavyzdinės sutartys (5-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pavyzdinės sutartys (5-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Pavyzdinės sutartys (5-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pavyzdinės sutartys (5-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pavyzdinės sutartys (5-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pavyzdinės sutartys (5-as leidimas)" perkama kartu