0

Pirkėjų atsiliepimai

Audito teorija ir praktika

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 16,79 €
Kaina knygyne: 27,99 €*
Sutaupote: 11,20 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-26 eglė


2022-05-31 16.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Audito teorija ir praktika" aprašymas

Vadovėlyje "Audito teorija ir praktika" nagrinėjami audito organizavimo ir atlikimo klausimai.

Vadovėlį sudaro dvi dalys: teorinė ir praktinė.
Teorinėje dalyje aptariamas audito būtinumas, jo atsiradimas ir sistema, profesinės organizacijos, tarptautiniai ir nacionaliniai audito reglamentai, išorės ir vidaus audito panašumai ir skirtumai, auditorių ir audito įmonių veikla, audito rizika, audito įrodymai, audito atranka, audito procedūrų atlikimas ir dokumentavimas.
Praktinėje dalyje nagrinėjami audito etapai ir pagrindinių finansinių ataskaitų straipsnių auditas: turto auditas, pirkimų ir pardavimų auditas, įsipareigojimų auditas, pelno ir nuostolių auditas.
Nemažai vietos skiriama analizės metodams, naudotiniems atliekant auditą, vidaus kontrolei vertinti, auditui informacinėje aplinkoje ir specifiniams klausimams, vienaip ar kitaip susijusiems su audito atlikimu ir audito kokybės užtikrinimu. Tai – apskaitos duomenų klastojimas ir apgaulės, manipuliacijų finansine informacija būdai, mokesčių vengimo priežastys ir būdai, apskaitos ir kitų veiksnių įtaka finansinių ataskaitų patikimumui ir audito rizikai. Detaliai nagrinėjami audito rezultatų apibendrinimo ir auditoriaus nuomonės formulavimo bei audito kokybės kontrolės klausimai.

Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiami pagrindiniai teiginiai, kuriuos verta įsiminti, ir kontroliniai klausimai. Vadovėlio "Audito teorija ir praktika" pabaigoje yra kontroliniai testai ir atsakymai bei kita praktinė medžiaga, palengvinsianti savarankišką mokymąsi.

Vadovėlis "Audito teorija ir praktika" skiriamas Vilniaus universiteto apskaitos ir audito programos magistrantams. Juo gali naudotis ir kitų aukštųjų mokyklų studentai, auditoriai ir jų padėjėjai bei kiti asmenys, besidomintys audito teorijos ir praktikos klausimais.Kiti taip pat domėjosi


2020-09-26

2018-04-30

Humanitas parduoda uz 13.20 eur

Parašykite atsiliepimą apie "Audito teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Apskaitos knygos

Vaclovas Lakis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Audito teorija ir praktika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Audito teorija ir praktika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Audito teorija ir praktika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Audito teorija ir praktika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vaclovas Lakis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Audito teorija ir praktika" perkama kartu