0

100 laisvės paminklų

Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

100 laisvės paminklų

  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786098219104

2020-10-31 14.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "100 laisvės paminklų" aprašymas

Rašytojas, žurnalistas, paveldosaugininkas Vytautas Kirkutis knygoje "100 laisvės paminklų. Kultūros paveldo objektai, atgimimo paminklai ir vietos, susijusios su Lietuvos nepriklausomybės ir laisvės kovomis Šiaulių rajone" pateikia išsamią informaciją apie šimtą kultūros paveldo objektų, atgimimo paminklų ir vietų, susijusių su Lietuvos nepriklausomybės ir laisvės kovomis Šiaulių rajone. Dvi datos įrėmina laiką, kuriuo domimasi knygoje: 1918-2018. Stebina laisvės ženklų įvairovė: kryžiai, antkapio paminklai, stogastulpiai, atminimo ženklai, lentelės ant kryžių, namų, medžių...


Knygoje "100 laisvės paminklų. Kultūros paveldo objektai, atgimimo paminklai ir vietos, susijusios su Lietuvos nepriklausomybės ir laisvės kovomis Šiaulių rajone" rašoma, kad visų laisvės paminklų prasmė vienoda - nepamirškim, lankykim, kalbėkim apie tai, diskutuokim, ginčykimės, dėliokime prasmes ir akcentus, o svarbiausia - prisiminkime. Ir šis leidinys - atminties knyga, žyminti kai kuriuos mūsų istorijos kelio į Laisvę ženklus.


Leidinys "100 laisvės paminklų" skiriamas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Parašykite atsiliepimą apie "100 laisvės paminklų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Vytautas Kirkutis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą 100 laisvės paminklų, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos 100 laisvės paminklų aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos 100 laisvės paminklų už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą 100 laisvės paminklų? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Kirkutis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "100 laisvės paminklų" perkama kartu