Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

1989. Revoliucija. Sovietų Imperijos žlugimas (knyga su defektais)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-11-23 Algirdas

Knyga tikrai įdomi, daug dokumentais pagrįstos istorinės medžiagos, daug anksčiau negirdėtų faktų. Jie pateikti įdomiai, nuosekliai. Tik labai gaila, kad vertimas yra žemo lygio, daugybė gramatikos, stiliaus klaidų. Ar prieš leidžiant knygą jos neperžiūrėjo korektorius?


Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 3.99 SoldOut

Knygos "1989. Revoliucija. Sovietų Imperijos žlugimas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

1989 metų pradžioje komunistiniai režimai valdė milijonus piliečių, kontroliavo jų profesinę veiklą, sekė kiekvieną žingsnį ir persekiojo bet kokią laisvesnės minties pastangą. Rytų ir Vakarų Europą skyrė sargybos bokštai, Berlyno siena, spygliuota viela, šunys ir minų laukai... Tokia padėtis negalėjo tęstis amžinai. Sovietų armijos išvedimas iš Afganistano 1989 m. vasarį buvo pirmasis ženklas, kad komunistinė imperija išsikvėpė. Birželį Lenkijos Seimo rinkimuose „Solidarumo“ atstovai pasiekė moralinę pergalę. Rudenį Rytų Vokietijos gyventojai pagaliau prasiveržė pro Berlyno sieną. Vengrija paskelbė komunistinės eros pabaigą, atsistatydino Bulgarijos vadovas, Prahoje aksominė revoliucija nugalėjo režimą be kraujo praliejimo, o Sofijoje prasidėjo demonstracijos. Šešios Europos valstybės atsikratė pasenusių komunistinių vadovų, iškovojo nepriklausomybę ir pasuko demokratijos link. M. Gorbačiovas ir G. Bushas paskelbė Šaltojo karo pabaigą.

Daugybė 1989-aisiais priimtų sprendimų nulėmė dabartinio pasaulio vaizdą. Šioje knygoje išsamiai apžvelgiama dvylika mėnesių, visiems laikams pakeitusių istoriją. V. Sebestyenas paaiškina socialinius ir politinius įvykius ir virsmus, pateikia ne tik galingiausių valstybių vadovų, bet ir paprastų žmonių liudijimus. Autorius aprašo pasaulį kaip vientisą organizmą, pokyčiai vienoje šalyje lyginami su tuo, kas vyksta kitoje, ieškoma dėsningumų ir socialinių bei politinių priežasčių, kodėl įvykiai klostėsi būtent ta linkme.

„1989. Revoliucija. Sovietų Imperijos žlugimas“ - tai antroji žymaus publicisto V. Sebestyeno knyga lietuvių kalba. 2015 m. išleista „1946. Modernaus pasaulio kūrimas“.


  • Autorius: Victor Sebestyen
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 576
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094442148-BR
  • Vertėjas: Vitalijus Šarkovas

Kiti taip pat domėjosi


2021-11-23

Knyga tikrai įdomi, daug dokumentais pagrįstos istorinės medžiagos, daug anksčiau negirdėtų faktų. Jie pateikti įdomiai, nuosekliai. Tik labai gaila, kad vertimas yra žemo lygio, daugybė gramatikos, stiliaus klaidų. Ar prieš leidžiant knygą jos neperžiūrėjo korektorius?

Parašykite atsiliepimą apie "1989. Revoliucija. Sovietų Imperijos žlugimas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Victor Sebestyen pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "1989. Revoliucija. Sovietų Imperijos žlugimas (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "1989. Revoliucija. Sovietų Imperijos žlugimas (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "1989. Revoliucija. Sovietų Imperijos žlugimas (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "1989. Revoliucija. Sovietų Imperijos žlugimas (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Victor Sebestyen tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "1989. Revoliucija. Sovietų Imperijos žlugimas (knyga su defektais)" perkama kartu