TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Mosadas (knyga su defektais)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 6.99 SoldOut

Knygos "Mosadas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Michaelis Ben-Zoharas ir Nissimas Mishalis geriau nei bet kas kitas pažįsta Izraelio politikos virtuvę. Pirmasis jų – ilgametis politikas ir Izraelio įkūrėjo Davido Ben-Guriono biografas, antrasis – žymus šios šalies žurnalistas. Knyga „Mosadas. Svarbiausios Izraelio slaptosios žvalgybos misijos“ yra jų profesionalaus bendradarbiavimo vaisius, pasakojantis apie mitais apipintos slaptosios tarnybos veiklą.

Nuo pat įkūrimo Mosadas laikomas ne tik dešiniąja Izraelio valdžios ranka. Dažnai ši tarnyba tituluojama geriausia žvalgybos organizacija pasaulyje. Knygos puslapiuose Ben-Zoharas ir Mishalis leidžiasi tyrinėti daugiau nei šešių dešimtmečių Mosado istoriją. Jie pakelia uždangą, už kurios – pavojingos, įtemptos ir autentiškos istorijos bei svarbiausios šios tarnybos įgyvendintos misijos.

Knygos autorių pasakojami siužetai nenusileidžia „Misija: neįmanoma“ ir kitiems dėmesį prikaustantiems veiksmo filmams. Kaip Mosadas sugavo nacių funkcionierių Adolfą Eichmaną? Kaip buvo susidorota su Irano branduolinės pramonės mokslininkais? Kokia veikla Mosadas užsiėmė Sirijoje? Jei jus domina šnipų istorijos ir žvalgybos agentūrų veikla, „Mosadas. Svarbiausios Izraelio slaptosios žvalgybos misijos“ turi atsidurti jūsų knygų lentynoje. Tai tikrais faktais ir dokumentine medžiaga pagrįsta knyga, verta trilerio titulo.

Michaelas Bar-Zoharas ir Nissim Mishalis detalizuoja kiekvieną Mosado misiją. To pagrindas – daugybė interviu su šalies lyderiais ir pačiais žvalgybininkais. Jie herojiškai atgyja knygos puslapiuose - jie rizikuoja viskuo, kad įvykdytų net beprotiškiausias užduotis. Keliantis baimę priešams tiek savo fiziniu pasirengimu, tiek psichologiniu charakteriu – tokį Mosadą skaitytojui pristato knyga „Mosadas. Svarbiausios Izraelio slaptosios žvalgybos misijos“.

Michaelas Bar-Zoharas (g. 1938) – Izraelio istorikas, rašytojas ir politikas. Socialdemokratinei Izraelio Leiboristų partijai priklausantis vyras ne kartą buvo išrinktas Kneseto nariu, o prieš tai Paryžiaus universitete apgynė politikos mokslų daktaro laipsnį. Tarp jo parašytų knygų – pirmojo Izraelio ministro pirmininko Davido Ben-Huriono biografija, Bulgarijos žydų Antrojo pasaulinio karo metų istorija, apybraižos apie Izraelio saugumo tarnybas.

Nissimas Mishalis – vienas žinomiausių Izraelio televizijos žurnalistų. Baigęs politikos mokslų magistrantūrą, įsidarbino šalies nacionalinėje televizijoje, dirbo politikos reporteriu, korespondentu Vašingtone, o galiausiai tapo televizijos generaliniu direktoriumi. Švenčiant Izraelio valstybės penkiasdešimtmetį ir šešiasdešimtmetį, jis parašė dvi knygas apie šalies istoriją, kurios buvo išverstos ir į užsienio kalbas.Parašykite atsiliepimą apie "Mosadas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Michael Bar-Zohar, Nissim Mishal pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mosadas (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mosadas (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mosadas (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mosadas (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michael Bar-Zohar, Nissim Mishal tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mosadas (knyga su defektais)" perkama kartu