⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

21 pamoka XXI amžiui

4.2
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-03 Eleonora


2022-08-31 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "21 pamoka XXI amžiui" aprašymas

Pasaulyje daug nereikalingos informacijos, todėl aiškumas tapo naująja galia. Cenzūra šiuolaikiniame pasaulyje veikia kitaip – ne blokuojant informaciją, bet užpilant žmones dezinformacija ir nereikalingomis žiniomis, kurios atitraukia dėmesį nuo tikrai svarbių dalykų.

Vieno labiausiai graibstomų autorių ir iškilaus šiuolaikinio mąstytojo Yuval Noah Harari naujausia knyga „21 pamoka XXI amžiui“ kalba apie dabartį, kurioje gyvename – praskaidrina pasaulio vaizdą ir toliau drąsiai kelia pačius svarbiausius, visuotinus klausimus.

Vienas išmintingiausių šiuolaikinių mąstytojų Yuval Noah Harari mąsto plačiau ir giliau, jo įžvalgos padeda matyti visą pasaulį ir jo santvarką tarsi iš viršaus, aprėpiant bendrą istoriškai svarbų vaizdą. Autorius svarsto, kuri civilizacija šiuo metu dominuoja pasaulyje – Vakarai? Kinija? Islamas? Koks čia Europos vaidmuo ir ar ji turėtų atverti duris imigrantams? Nelieka pamirštas ir pastaruoju metu augantis nacionalizmas – ar jis gali išspręsti nelygybės ir klimato pokyčių problemas? Ką turėtume daryti su terorizmu? Ko reikėtų mokyti savo vaikus?

Knygoje „21 pamoka XXI amžiui“ kalbama apie liberaliosios demokratijos krizę – kodėl ji prasidėjo? Autorius drąsiai aiškinasi, ar gali būti, kad artėja naujas pasaulinis karas. Ką reiškia Donaldo Trumpo iškilimas? Kaip suvaldyti netikras naujienas (fake news)?

Tai klausimai ir apmąstymai, kuriems daugelis mūsų neturime laiko, nes gyvename kasdien spręsdami kasdienes problemas. Einame į darbą, rūpinamės vaikais, prižiūrime tėvus ir galvojame, kaip išgyventi dar vieną dieną. Tačiau istorija ne kartą įrodė savo žiaurumą. Ji nepaiso, ar turime laiko apie ją pagalvoti ir numatyti. Žmonijos ateitis bus nulemta, net jei jūs tame ir nedalyvausite, o pasekmes pajus visi. Juk niekas ir nesakė, kad istorija yra sąžininga.

Vienintelis tikslas, kurį autorius kelia savo knygai – bent kelis žmones įkvėpti diskusijai apie žmonijos ateitį. Ši knyga gal ir nepalengvins kasdienybės, tačiau gali suteikti aiškumo ir padėti suprasti, kas vyksta su mumis pasauliniu mastu.

Knygoje „21 pamoka XXI amžiui“ atskleidžiami politiniai, socialiniai ir technologiniai procesai, vykstantys pasaulyje ir jį keičiantys. Be to, autorius kelia ir egzistencinius klausimus - kalba apie Dievą, aiškinasi, su kokias iššūkiais susiduria dabar gyvenanti žmonija. Ar vertėtų iš naujo apsvarstyti savo vertybes, kai gyvename vis triukšmingesnėje ir netikresnėje aplinkoje?

„Didis mūsų laikų mąstytojas“.
The Times

„Iš tikrųjų praplečianti akiratį knyga... labai aktuali... Harario darbe patraukia jo ambicijos ir gylis jungiant netikėtas idėjas ir stulbinančius pastebėjimus."
Guardian

„Hararis yra genialus, kai reikia supinti skirtingų disciplinų įžvalgas, nuo senovės istorijos iki neuromokslų, filosofijos, dirbtinio intelekto. Jis reaguoja į spaudimą aiškintis, iš kur mes atėjome ir kur einame... „21 pamoka XXI amžiui“ yra intelektualus nuotykis ir tikra jėga“.
Financial Times

Yuval Noah Harari (g. 1976) yra Oksfordo universiteto istorijos mokslų daktaras, profesorius. Šiuo metu dėsto Hebrajų universitete Jeruzalėje, specializuojasi pasaulio istorijoje. „21 pamoka XXI amžiui“ – trečioji Yuval Noah Harari knyga. Pirmosios dvi jau tapo bestseleriais visame pasaulyje, parduota daugiau nei 12 milijonų egzempliorių, jos išverstos į daugiau nei 45 kalbas. „Sapiens“ autorius apžvelgė žmonijos pradžią ir istoriją, „Homo deus“ bandė nuspėti ateitį ir žvelgė į rytojų, o trečioji jo knyga kalba apie dabartį ir jos iššūkius.

Iš anglų kalbos vertė Tadas Juras


  • Autorius: Yuval Noah Harari
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 380
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094273544

Kiti taip pat domėjosi


2021-02-03

2020-12-21

Labai lengvai skaitoma knyga. Įdomi ir vertinga.

2020-05-05

10/10

2019-07-26

Gaila išleistų pinigų, leidyklai stiprus papeikimas, kad neužtikrina kokybiško vertimo. Galbūt knyga ir vertinga, įžvalgos naudingos, bet prastas vertimas, tokia komplikuota sakinių struktūra, tiesiog pažodinis kratinys.

Parašykite atsiliepimą apie "21 pamoka XXI amžiui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Yuval Noah Harari pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "21 pamoka XXI amžiui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "21 pamoka XXI amžiui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "21 pamoka XXI amžiui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "21 pamoka XXI amžiui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Yuval Noah Harari tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "21 pamoka XXI amžiui" perkama kartu