0

Didieji klausimai jaunimui (serija "Siekiantiems begalybės")

9,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Didieji klausimai jaunimui (serija "Siekiantiems begalybės")


2021-01-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Didieji klausimai jaunimui (serija "Siekiantiems begalybės")" aprašymas

Knyga "Didieji klausimai jaunimui" - tai septintasis Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos inicijuojamo projekto „Siekiantiems begalybės“ leidinys.

Pagrindinis projekto tikslas – prisidėti prie mokslo ir tikėjimo dialogo puoselėjimo. Esame įsitikinę, kad gerai pagrįsti naujausi moksliniai atradimai neišvengiamai skatina kelti Dievo egzistavimo klausimą.Remiantis Įvairių mokslų - psichologijos, biologijos, astronomijos, teisės, teologijos ir kitų - įžvalgomis, knygoje pateikiama vieninga gyvenimo filosofija.

Kas yra gyvybė?

Kada tampama asmeniu?

Kada jaučiamės laimingi?

Kokia mūsų vieta visatoje?

Jeigu pasaulį sukūrė Dievas, kodėl prireikė milijardų metų, kad mes atsirastume?

Ar gyvybė, protas, sąmonė negrįžtamai išnyks, ar tęs savo kelionę į Dievo slėpinį?

Ką reiškia būti objektyviam ir teisingam?

Kaip Kristaus žinia apie Dievo karalystę siejasi su mūsų giliausiais troškimais?

Ar krikščionių religija neprarastų vertės ir reikšmės, jeigu aptiktume protingas būtybes kitose planetose? ir t. t.

Mokslas atskleidė atomų ir molekulių abėcėlę, gamtos genetinį žodyną ir evoliucijos gramatiką. Tačiau jis nenurodo, kaip perskaityti visatos istoriją giliausiu lygmeniu: jos prasmė ir tikslas tiksliųjų mokslų metodais neprieinami. Per 13,7 milijardų kosmoso evoliucijos metų jame pasireiškė nepaprastas, nuostabą keliantis kūrybingumas: visata ne tik iškilo virš nebūties, bet, atsiradus grožiui, minčiai, meilei, atjautai, gebėjimui įsipareigoti ir laikytis pažadų, ji ėmė mėgautis gyvenimo skoniu. Sis kosmoso išradingumas įveikti kliūtis, siekiant to, kas gera ir vertinga, palaiko mumyse „gyvenančią viltį" (1 Pt 3, 15). O krikščioniška viltis byloja, kad ne mirtis, o gyvenimas švęs galutinę pergalę. Si „viltis neapgauna, - sako apaštalas Paulius, — nes Dievo meilė yra išlieta mūsų širdyse Šventosios Dvasios, kuri mums duota" (Rom 5, 5).

Kun. V. Sadauskas SJ


Visos serijos "Siekiantiems begalybės" knygos:

Tikėjimo slėpinys. Įvadas į katalikybę

Didieji klausimai vaikams

Mokslas ir tikėjimas. Naujasis įvadas

Kvarkai, chaosas ir krikščionybė

Dešimt visuotinių principų

Jėzus. Istorinis portretas

Didieji klausimai jaunimui

Nevykėlio laiškai

Geroji Naujiena mažiems ir dideliems

Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau - paslaptis

Didieji klausimai vaikams ir tėvams

Penki antikatalikiški mitai


Katalikų Apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija

Parašykite atsiliepimą apie "Didieji klausimai jaunimui (serija "Siekiantiems begalybės")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Serija - Siekiantiems begalybės

Parengė kun. Vytautas Sadauskas SJ parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Didieji klausimai jaunimui (serija "Siekiantiems begalybės"), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Didieji klausimai jaunimui (serija "Siekiantiems begalybės") aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Didieji klausimai jaunimui (serija "Siekiantiems begalybės") už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Didieji klausimai jaunimui (serija "Siekiantiems begalybės")? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Parengė kun. Vytautas Sadauskas SJ tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Didieji klausimai jaunimui (serija "Siekiantiems begalybės")" perkama kartu