0

Gimęs nugalėti

Šiuo metu neparduodama
Bet jus tikrai sudomins kuri nors knygą iš pasiūlymo ATPIGO! ar POPULIARIAUSIŲ KNYGŲ!
Informacija

Gimęs nugalėti

  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9786094520303

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Ši knyga skirta visiems, kurie iš tikrųjų,GIMĘ NUGALĖTI!, tiems kurie supranta, kad juose slypi nebailumo dvasia, o jėgos ir savidisciplinos dvasia.

Gyvenime yra dalykų kurių TU tiesiog negali padaryti: negali stumti virvės, negali sudėti dantų pastos atgal į tūtelę ir negali pjauti pjuvenų, bet yra tai ką TU gali pakeisti ir turėti tai, ko trokšti.

Pirmas dalykas, kurio turėsi išmokti pradėjęs siekti savo svajonių, tai pasiryžimas išsilaisvinti nuo praeities. Zigas Ziglaras moko, kad raktas į sėkmę – tai į veiksmus orientuotų tikslų siekimas. Knygoje pateikiamas septynių etapų procesas tinka TAU – sėkmingam šios knygos skaitytojui. Vadovaudamasis autoriaus patarimais ir principais TU įgyvendinsi savo svarbiausius išsikeltus tikslus ir sukaupsi solidžius turtus.

Tai tikrai veikia!


Knygoje "Gimęs nugalėti" pateikiamas subalansuotas požiūris į gyvenimą. Kartu su finansine gerove, TU pradėsi džiaugtis ir gera sveikata, didžiule meile savo šeimai ir dvasios ramybe, kuri pasiekiama tik gyvenant taip, kad nereikėtų gailėtis.Vertė Judita Čirvinskienė


ATSILIEPIMAI


ATSILIEPIMAI"Jei reikėtų rekomenduoti tik dvi knygas, kurios padėtų tapti kažkuo daugiau, padaryti daugiau ir turėti daugiau, tai pirmoji būtų Biblija, o antroji būtų "Gimęs nugalėti". Šis šedevras atskleidžia kodėl Žigas Ziglaras penkis dešimtmečius yra puikiausias pasaulio motyvatorius."

Deivas Andersonas

"LearnToLead"prezidentas, "Kaip vadovauti knyga" autorius

 

"Per pastaruosius dvidešimt vienerius metus aš perskaičiau daugiau kaip penkis šimtus knygų apie gyvenimą, sėkmę, nugalėjimą, pardavimus ir asmeninį tobulėjimą, bet knyga "Gimęs nugalėti" yra vienintelė, kuri liks ant mano stalo. Aš skaitysiu ją kiekvieną dieną, po kelis paragrafus kasdieniam žinių atnaujinimui ar ištisus skyrius įgūdžiui pagerinimui. Knyga "Gimęs nugalėti" yra viena iš dešimt knygų, kurias turėtų turėti ir perskaityti kiekvienas. Nenuostabu, kad pasaulio verslo, politikos ir sporto titanai Zigą Ziglarą laiko padarius didžiausią įtaką jų gyvenimuose ir aš esu ne išimtis. Ne mažiau svarbūs yra ir tie milijonai žmonių visame pasaulyje, kurie vadovaujasi šio žmogaus - legendos gyvenimus keičiančia išmintimi; gyvos legendos, kuri vedė šį buvusį britų kareivį iš nesėkmės į pergalę, iš skurdo į klestėjimą, iš nereikšmingo į reikšmingą.
Knygos "Gimęs nugalėti" patarimai, turinys ir medžiaga yra neįkainojami; tai viso gyvenimo darbo kulminacija. Jei esate pasirengęs tapti žmogumi, kuriuo gimėte būti (Ziglaro pasekėju), nusipirkite ją, perskaitykite, dar kartą perskaitykite ir ją taikykite. Padarykite tai šiandien, nes nėra netinkamo laiko daryti tinkamus dalykus!"

Endis T. Hansenas, FInstSMM JK geriausias motyvacinių renginių pranešėjas, pardavimo treneris, Koučingo specialistas"Žigas ir vėl tai padarė! Viltis, įkvėpimas ir įrodyti principai - tai ko mes tikimės iš geriausio pasaulyje motyvacijos mokytojo."

Deividas Horsageris, Verslo strategas "Pasitikėjimo kraštas" autorius

 

"Žigas Ziglaras yra unikali, gyvenimus keičianti asmenybė, patikimas balsas verteivų dykumoje. Žigas yra šviesulys, mentorius ir pavyzdys milijonams."

 Setas Godinas, Zigo ištikimiausias gerbėjas

 

Knyga "Gimęs nugalėti" liudija apie subalansuotos sėkmės - kažko, ką taip lengva praleisti gyvenime, svarbą. Žigas Ziglaras ne tik kalba apie psichinį pasirengimą ir elgesio įsipareigojimus, būtinus norint pasiekti savo tikslus, bet ir įkvepia jus norėti būti geresniu, nesvarbu kiek sėkmingas jūs jau esate. Tai fantastiška knyga."

Džo Takašas, "Victory Consulting" prezidentas

 

"Skaitau Zigo Ziglaro knygas ir klausausi jo mokymų jau nuo dvylikos metų. Jo įtaka ir patirtis persmelkia kiekvieną mano verslo sprendimą ir aš džiaugiuosi, kad Žigas visas geriausias savo įžvalgas sudėjo į vieną knygą "Gimęs nugalėti". Ją būtina perskaityti visiems verslo atstovams ar tiems, kurie tiesiog nori geresnio gyvenimo!"

Deivas Ramzis "Dave Ramsey šou" programos vadovas. Perkamiausios knygos "The Totai Money Makeover" autoriusTURINYS

TURINYSPratarmė / ii

Įvadas / v

Padėka / xiii

Įžanga / xv

 

I DALIS: PLANUOTI NUGALĖTI

1. Noras nugalėti / 1

2. Pradėti nugalėti / 19

3. Žinoti, ko nori / 39

4. Vertė ir tikslas: veiksmų varomosios jėgos / 55

 

II  DALIS: RUOŠTIS NUGALĖT!

5. Galite padaryti daugiau, nei manote / 69

6. Žinios suteikia jums galios / 83

7. Praktikavimasis ruošia jus pergalei / 97

8. Gaukite tinkamus patarimus / 109

 

III DALIS: TIKĖTIS NUGALĖTI

9. Tikėtis nugalėti / 127

10. Padrąsinimo ir vilties galia / 139

11. Nesijaudinkite dėl rezultatų / 151

12. Visada tikėkitės geriausio - mąstykite pozityviai / 163

13. "Gimęs nugalėti" verslo lyderiams / 171

Apie autorius / 186

Atlikite nemokamą, tikslų veiklos - asmenybės įvertinimą pagal Ziglaro metodą / 189

Priedas / 191

Atsiliepimai / 215

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu