0

Sielos svajonės

Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 4,59 €*
Sutaupote: 0.60 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sielos svajonės

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • ISBN ar kodas: 9789955291640

2020-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sielos svajonės" aprašymas

Valerijus Albisetis (Valerio Albisetti), psichologas ir psichoterapeutas, vienas iškiliausių šiandienos psichoanalitikų. Universiteto dėstytojas, skaito pranešimus tarptautinėse konferencijose, daugybės knygų apie psichiką ir dvasingumą autorius. Lietuvių kalba yra išleistos jo knygos: "Santuokinės meilės terapija" (1995, 2000, 2008),"Būti draugais ar turėti draugų" (2002), "Juokis širdimi" (2008), "Kad būtume laimingi" .


Visi esame mylėję, kentėję, džiaugiasi, tačiau jei nežinome giliausios savo būties prasmės, visi turtai, įtaka ar pasisekimas yra niekas. Jei nežinome, kas esame ir dėl ko esame, niekas negali mūsų patenkinti, viskam trūksta prasmingumo. Autorius stengiasi padėti skaitytojui atrasti savo pašaukimą, jį realizuoti ir išmokti būti laimingiems.


Knygoje "Sielos svajonės" Valerijus Albisetis užmezga konfidencialų pokalbį su skaitytoju. Šį kartą apsistoja prie praeities apmąstymų, prie savo profesinės, o ne turtingos asmeninės patirties. Tai tarsi rezultatų susumavimas po ilgos kelionės. Tačiau šis pokalbis su skaitytoju yra ir raginimas pažinti save patį, nes savo esmės ir pašaukimo pažinimas yra svarbiausias būties klausimas. Jis leidžia kurti ateities planus, svajoti apie rytojų. Tam tikru gyvenimo momentu, tvirtina autorius, būtina įsiskverbti į savo paties esmės gelmes ir apsvarstyti neįgyvendintas sielos svajones. Kartais gali tekti keisti gyvenimo kryptį ir tam reikia drąsos, drąsos keliauti į šviesią ateitį.


Iš italų kalbos vertė Vytautas Langas

ĮVADAS

ĮVADASTikras asmuo?
Jau senokai savo knygose kalbu apie gyvenimo prasmės paieškas, bandymus suprasti svarbiausią būties reikšmę. Apskritai pastaruoju metu dažnai permąstau savo praeitį, patirtis, žinias bei išgyvenimus ir suprantu, kad nuo pat vaikystės nuolat savęs klausdavau "kodėl?". Dabar esu tikras - aš ieškotojas.

Kai gerai pagalvoju, vis dėlto turiu pripažinti, kad dažnai pasiklysdavau, kartais jausdavausi įsimylėjęs, aistringai tikėjau savo jausmais, manydamas, kad šį kartą tai jau paskutinį kart ir tikrai, tačiau ir vėl kažkas mane sugrąžindavo į būties prasmės ieškojimų kelią. Aš gyvenau ir kaip našlaitis, ieškantis globos ir saugumo, tačiau ir vėl kažkas mane priversdavo pasukti ieškojimų ir kūrybos keliu, pabėgti nuo mane supančių žmonių netikrumo. Kartais gyvenau tarsi išprotėjęs, jausdavau neapsakomą džiaugsmą, kad gyvenu, ir begalinį gyvybingumą.

Jaučiausi kovotojas, be baimės žvelgiantis savo priešams į akis ir juos nugalintis. Ypač lengvai sekėsi susidoroti su savo problemomis, nugalėti savo slibinus.

Aš buvau ir gana garsus gydytojas. Gydžiau, mokiau žmones negatyvius dalykus perkeisti į pozityvius. Dėl to labai džiaugiuosi, tačiau vis tiek turiu pripažinti, kad nuolat tebeieškau tiesos, bėgu nuo apgavystės ir konformizmo.

Štai toks mano archetipų sąrašas, tačiau ir tu, skaitytojau, gali pabandyti ieškoti savųjų. Juk kiekvienas jų turime.

Visi esame mylėję, kentėję, džiaugėsi, tačiau jei nežinome giliausios savo būties prasmės, visi turtai, įtaka ar pasisekimas yra niekas.

Jei nežinome, kas esame ir dėl ko esame, niekas negali mūsų patenkinti, viskam trūksta prasmingumo.

Viskas beprasmiška.

Kas gyvena aistringai ir labai intensyviai, tačiau nevykdo giliai viduje jam įdiegtos misijos, kurią turi kiekviena žmogiška būtybė, vis tiek jausis nepatenkintas, tuščias ir beprasmis.

Visose savo knygose kalbėjau apie svarbą būti nuoširdiems patiems sau, būti autentiškiems, giliai analizuoti savo vidinį aš, užduoti sau esminius, pačius giliausius ir amžinus klausimus, kurie kyla mums visiems.

Taigi, be kančios ir meilės patirčių labai svarbu žinoti, kas esame.

Mūsų būties prasmė yra pažinti save pačius.

Parašykite atsiliepimą apie "Sielos svajonės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sielos svajonės, kurią skaitytojams dovanoja Valerio Albisetti. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valerio Albisetti su knyga Sielos svajonės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sielos svajonės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valerio Albisetti. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sielos svajonės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sielos svajonės" perkama kartu