⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Abėcėlės šventė. Raidžių karūnos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 3.97 SoldOut

Knygos "Abėcėlės šventė. Raidžių karūnos" aprašymas

Ugdomoji priemonė ABĖCĖLĖS ŠVENTĖ skiriama ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų ir pirmokų meninei, komunikavimo ir socialinei kompetencijoms ugdyti.
Šią priemonę sudaro 32 žaismingos raidžių karūnos. Karūnas siūloma naudoti darželiuose ir mokyklose susipažįstant su raidėmis, per pamokas ir abėcėlės šventes. Vaikai, pasipuošę karūnomis, gali žaisti, vaidinti, improvizuoti, deklamuoti, rengti raidžių paradą ar fotografuotis. Plačios šios ugdomosios priemonės taikymo galimybės skatina mažųjų norą dalyvauti bendroje veikloje, ugdo pasitikėjimą savimi, kuria šventinę nuotaiką.
Estetiškos, žaismingos raidžių iliustracijos lavina vaikų meninį skonį, padeda ugdyti grožio sampratą.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Abėcėlės šventė. Raidžių karūnos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Abėcėlės šventė. Raidžių karūnos", Loreta Barzdonytė-Morkevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Loreta Barzdonytė-Morkevičienė su knyga "Abėcėlės šventė. Raidžių karūnos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Abėcėlės šventė. Raidžių karūnos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Loreta Barzdonytė-Morkevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Abėcėlės šventė. Raidžių karūnos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Abėcėlės šventė. Raidžių karūnos" perkama kartu