0

Pirkėjų atsiliepimai

Algirdas. Iš Kauno

Kaina: 1,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 1.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Algirdas. Iš Kauno" aprašymas

Beveik viskas, kas šioje knygoje "Algirdas. Iš Kauno" sudėta, yra papasakota rašytojai Astridai Petraitytei paties Algirdo Patacko, žmogaus, kurio vardas neatsiejamai susijęs su Lietuvos Sąjūdžio epocha, – nuo palaimingos vaikystės vasarų Mišniūnų kaime iki Trispalvės iškėlimo Kauno karo muziejaus bokšte.

Knygos "Algirdas. Iš Kauno" puslapiuose regime būsimąjį Signatarą studentavimo metais Kaune, žygeiviaujantį po Lietuvos kaimus, Baltarusijos lietuviškąsias salas, entuziastingai dalyvaujantį Mokslų akademijos aspirantų bendrabutyje susibūrusio literatų būrelio veikloje.

Autorė išstudijavo Algirdo Patacko „baudžiamąją bylą“ ir, rašydama apie jo pašėlusios jaunystės, brendimo, savojo „aš“ paieškos metus, apie sukrečiančius išgyvenimus Lukiškėse, atskleidžia daug netikėtų kultūrininko, intelektualo, sąjūdiečio charakterio bruožų.

Ši knyga "Algirdas. Iš Kauno" – tai pasakojimo apie Algirdą Patacką pradžia, bylojanti apie bekompromisinio savo idėjų gynėjo brandą prieš lemtingą gyvenimo etapą – Nepriklausomybės akto paskelbimą.


  • Autorius: Astrida Petraitytė
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094461293

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Algirdas. Iš Kauno"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Astrida Petraitytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Algirdas. Iš Kauno", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Algirdas. Iš Kauno" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Algirdas. Iš Kauno" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Algirdas. Iš Kauno"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Astrida Petraitytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Algirdas. Iš Kauno" perkama kartu