0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai

  • Nuolaida knygai -85%
Kaina internetu: 2,09 €
Kaina knygyne: 13,61 €*
Sutaupote: 11.52 € (85%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai


2021-05-31 2.09 InStock
Į krepšelį
Knygos "Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai" aprašymas

Monografija skirta edukologijos mokslininkams, studentams, švietimo politikams ir reformatoriams, pedagogams ir kitiems, besidomintiems bendrojo lavinimo mokyklos veiklos tobulinimu. Pateikiama alternatyvios mokyklos samprata, kriterijai, jaunimo mokyklos kaip alternatyvios tradicinei bendrojo lavinimo mokyklai linkmės ir slinktys, pateikiami autorės kartu su kolegomis sukurti modeliai, skirti mokyklos veiklos tobulinimui.Taip pat pateikiamas autentiškas Projekcinės pedagogikos modelis. Knygoje pateikti empiriniai tyrimai ir teorinės įžvalgos sudaro prielaidas alternatyvios mokyklos modeliavimui ir atveria slėpinį, kodėl iki šiol nedominuoja Lietuvoje laisvojo ugdymo paradigma, kurios jau orientyras buvo Lietuvos švietimo koncepcijoje(1992) ir LR Švietimo įstatyme(1991). Monografijoje brėžiami galimi mokyklos kaitos, jos veiklos tobulinimo scenarijai.



Parašykite atsiliepimą apie "Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai, kurią skaitytojams dovanoja Vilija Targamadzė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vilija Targamadzė su knyga Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilija Targamadzė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Alternatyvi bendrojo lavinimo mokykla: mokyklos naratyvo kontūrai" perkama kartu