Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Apie gyvūnus. Trumpos istorijos

Kaina: 8,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 8.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apie gyvūnus. Trumpos istorijos" aprašymas

Ar žinote, kad Kęstučio Kasparavičiaus sukurtų istorijų mėgsta klausytis ne tik vaikai, bet ir daiktai, kurie gyvena dailininko namuose?

Bet kai tą pačią istoriją klausaisi daugybę kartų, ji gali įgristi iki gyvo kaulo. Taip nusprendė Kęstučio batas ir pasiūlė parašyti naują istoriją apie... pūkuotą padarą, kuris moka kniaukti ir nuolat šlaistosi aplink namą.


„Apie gyvūnus. Trumpos istorijos“
– tai rinktinė, kurioje sutiksime ne tik kates, šunis, bet ir pelikaną, pingvinus, kurmį ir dar daug kitų Kęstučio Kasparavičiaus draugų iš jo knygų „Kvailos istorijos“, „Trumpos istorijos“ ir „Braškių diena“.

Pamatysite – net toks mažasir lėtas gyvūnėlis kaip sraigė gali būti ne mažiau svarbus už didelį baltąjį lokį!?


Taip pat skaitykite „Apie daiktus. Trumpos istorijos“.


  • Autorius: Kęstutis Kasparavičius
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 22x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094412387

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apie gyvūnus. Trumpos istorijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Apie gyvūnus. Trumpos istorijos", kurį pristato Kęstutis Kasparavičius. Siūlome ne tik išsamų "Apie gyvūnus. Trumpos istorijos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kęstutis Kasparavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Apie gyvūnus. Trumpos istorijos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Apie gyvūnus. Trumpos istorijos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Apie gyvūnus. Trumpos istorijos" perkama kartu