0

Apie jėzuitus – ir nerimtai. Humoras ir dvasingumas

Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 6,59 €*
Sutaupote: 1.30 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Apie jėzuitus – ir nerimtai. Humoras ir dvasingumas

  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9786098197181

2020-10-31 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apie jėzuitus – ir nerimtai. Humoras ir dvasingumas " aprašymas

Knygoje "Apie jėzuitus ir nerimtai. Humoras ir dvasingumas" supažindinama su įvairiais ignaciškojo dvasingumo ir jėzuitų gyvenimo aspektais. Humoras – vienas iš jų! Kiekvienas skyrius pradedamas karikatūra ir trumpu anekdotu, kaip įvadu į tolesnį konkretų ir dalykišką pasakojimą apie ignaciškąjį dvasingumą, jo principus, praktikas ir esmę.

Nikolaas Sintobin SJ – flamandas jėzuitas, kurį laiką dėstęs jėzuitų kolegijose Prancūzijoje, šiuo metu reziduoja Amsterdame. Yra dvasinis palydėtojas, veda įvairius mokymus, ypač daug dėmesio skiria ignaciškojo dvasingumo sklaidai interneto erdvėje.

Iš prancūzų kalbos vertė Jūratė Grabytė

Parašykite atsiliepimą apie "Apie jėzuitus – ir nerimtai. Humoras ir dvasingumas "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Nikolaas Sintobin parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Apie jėzuitus – ir nerimtai. Humoras ir dvasingumas , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Apie jėzuitus – ir nerimtai. Humoras ir dvasingumas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Apie jėzuitus – ir nerimtai. Humoras ir dvasingumas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Apie jėzuitus – ir nerimtai. Humoras ir dvasingumas ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nikolaas Sintobin tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Apie jėzuitus – ir nerimtai. Humoras ir dvasingumas " perkama kartu