0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apie netekties skausmą ir gedėjimą: kaip atrasti skausmo prasmę išgyvenant penkis netekties etapus

Kaina internetu: 11,39 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.60 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Apie netekties skausmą ir gedėjimą: kaip atrasti skausmo prasmę išgyvenant penkis netekties etapus


2021-06-30 11.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apie netekties skausmą ir gedėjimą: kaip atrasti skausmo prasmę išgyvenant penkis netekties etapus" aprašymas

"Gedėjimas yra stiprus emocinis atsakas į netekties skausmą, taip pat emocinė, dvasinė ir psichologinė kelionė į išgijimą. Jis turi stebuklingų galių. Nors dažnai neįvertiname jo gydančios jėgos, tačiau ji iš tiesų daro stebuklus. Gedėjimas perkeičia sugniuždytą, sužeistą sielą, tą, kuri jau nebenori keltis rytais, tą, kuri nebeturi prasmės gyventi, sielą, kenčiančią dėl didžiulės netekties. Nėra visiems tinkamo būdo nei laiko gedėti. Parašėme šią knygą tikėdamiesi supažindinti skaitytojus su gedulo ir gedėjimo aspektais. Viliamės, kad išgyvenant sunkų laikotarpį, kurį visi anksčiau ar vėliau patirsime, ši knyga taps šviesos, vilties ir paguodos švyturiu."
Elisabetha Kübler-Ross ir Davidas Kessleris

Medicinos mokslų daktarė Elisabeth Kübler-Ross (1926–2004) laikoma viena iš šiuolaikinės paliatyviosios slaugos judėjimo pradininkių. Dėl Elisabethos būdo tvirtumo ir ryžto negrįžtamai pasikeitė pasaulio požiūris į mirštančiuosius. Jos nenuilstamos pastangos buvo nukreiptos į tai, kad mirštantieji būtų apgaubti meile, kad jų orumas būtų išsaugotas ir kad šios vertybės taptų rūpinimosi mirštančiais normos pagrindu Vakarų šalyse.

Bioetikas Davidas Kessleris yra vienas žymiausių pasaulyje mirties ir gedėjimo ekspertų. Jo knyga apie paliatyviąją slaugą Mirštančiųjų poreikiai (The Needs of Dying) sulaukė didelio visuomenės dėmesio ir Motinos Teresės pagyrimų.

Iš anglų kalbos vertė Kristina Gudavičienė
Parašykite atsiliepimą apie "Apie netekties skausmą ir gedėjimą: kaip atrasti skausmo prasmę išgyvenant penkis netekties etapus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

David Kessler, Elisabeth Kübler-Ross parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Apie netekties skausmą ir gedėjimą: kaip atrasti skausmo prasmę išgyvenant penkis netekties etapus, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Apie netekties skausmą ir gedėjimą: kaip atrasti skausmo prasmę išgyvenant penkis netekties etapus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Apie netekties skausmą ir gedėjimą: kaip atrasti skausmo prasmę išgyvenant penkis netekties etapus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Apie netekties skausmą ir gedėjimą: kaip atrasti skausmo prasmę išgyvenant penkis netekties etapus? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Kessler, Elisabeth Kübler-Ross tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Apie netekties skausmą ir gedėjimą: kaip atrasti skausmo prasmę išgyvenant penkis netekties etapus" perkama kartu