0

Pirkėjų atsiliepimai

Apie tikėjimą

Kaina: 17,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 17.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apie tikėjimą" aprašymas

Knygoje publikuojami Vydūno tekstai, skirtingi forma ir stiliumi, pateikti tematiniu principu. Jie atskleidžia žmogaus būties gelmių, religinių mokymų, gyvojo tikėjimo (mistikos) esmę ir stebinančią mąstytojo išmintį, gebėjimą kalbėti gyvai ir suprantamai apie žmogaus ir aukščiausiosios būties ryšį.


  • Autorius: Vydūnas
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955325376

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apie tikėjimą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Vydūnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Apie tikėjimą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Apie tikėjimą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Apie tikėjimą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Apie tikėjimą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vydūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Apie tikėjimą" perkama kartu