⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apytalaukio, Lančiūnavos ir Šventybrasčio apylinkės

Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apytalaukio, Lančiūnavos ir Šventybrasčio apylinkės" aprašymas

„Apytalaukio, Lančiūnavos ir Šventybrasčio apylinkės“ - išsamus kelionių vadovas, apytikriai apimantis po 1635-ųjų sukurtos, iki 1948 m. ribų nekeitusios Apytalaukio parapijos teritoriją, dabartinio Kėdainių rajono šiaurės rytinę dalį ir Panevėžio rajono pietinį pakraštį.

Įvade trumpai aptariama šių apylinkių gamta, svarbiausi istorijos ir kultūros bruožai.

Pagrindinėje dalyje aprašyta 18 gyvenamųjų vietovių ir 3 miškai, pristatomi ten esantys gamtos, istorijos ir kultūros paminklai: Šventybrasčio kraštovaizdžio-istorinis draustinis ir Upytės senkelis, Šventoji brasta per Nevėžį, Burvelių alkakalnis, dubenuotieji akmenys Vilainiuose ir Lančiūnavoje, Apytalaukio, Lančiūnavos ir Šventybrasčio bažnyčios bei kapinės, Česlovo Milošo gimtinė Šeteniuose, Apytalaukio, Lančiūnavos, Juodkiškių ir Zavišinės dvarų sodybos, Lietuvos partizanų žūties vietos Peiksvos kaime ir Dovydų miške.

Tekstus papildo apie 190 iliustracijų. Svarbiausios 35-os lankytinos vietos pažymėtos knygos priešlapiuose pateikiamuose žemėlapiuose (M 1:75 000).

Žinynas „Apytalaukio, Lančiūnavos ir Šventybrasčio apylinkės“ skiriamas kultūrinio pažintinio turizmo mėgėjams, taip pat visiems, besidomintiems Lietuvos istorija, gamtos ir kultūros paveldu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apytalaukio, Lančiūnavos ir Šventybrasčio apylinkės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kelionių vadovai po Lietuvą

Junona Almonaitienė, Vytenis Almonaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Apytalaukio, Lančiūnavos ir Šventybrasčio apylinkės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Apytalaukio, Lančiūnavos ir Šventybrasčio apylinkės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Apytalaukio, Lančiūnavos ir Šventybrasčio apylinkės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Apytalaukio, Lančiūnavos ir Šventybrasčio apylinkės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Junona Almonaitienė, Vytenis Almonaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Apytalaukio, Lančiūnavos ir Šventybrasčio apylinkės" perkama kartu