-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Aristotelis ir Dantė atranda visatos paslaptis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 16,85 €
Kaina su kodu: 6,74 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2022-01-10 Emilija

Knyga nuoširdžiai nustebino - tiek jautrumo, meilės sau, kitam ir šeimai. Rašytojo stilius priverčia ir nuoširdžiai nusijuokti, ir nubraukti ašarą nuo žando. Rekomenduoju!


2024-07-31 16.852 InStock
Į krepšelį 6,74 € -60% su kodu
PATOGU

Knygos „Aristotelis ir Dantė atranda visatos paslaptis“ aprašymas

„Aristotelis ir Dantė atskleidžia visatos paslaptis“ skirta skaitytojams nuo 16 metų.

Lyriškas Benjamino Alire Sáenzo, kritikų pripažinto autoriaus, pasakojimas apie šeimą ir draugystę.

Aristotelis – atšiaurus, užsisklendęs paauglys, kurio brolis sėdi kalėjime. Dantė – visažinis, kitaip žvelgiantis į pasaulį. Kai jie susitinka baseine, atrodo, kad tarp jų nėra nieko bendro. Bet vienišiams pradėjus leisti laiką kartu, tarp jų užsimezga ypatinga draugystė – tokia, kuri keičia gyvenimus ir trunka amžinai. Ši draugystė padeda Ariui ir Dantei suprasti save ir tai, kokiais žmonėmis jie nori būti.

„Jautrus, nuoširdus savo tapatumo ir seksualumo tyrinėjimas, aistringas priminimas, kad meilė, nesvarbu, kokia – romantiška ar šeimyninė, turėtų būti atvira, laisva ir netemdoma gėdos.“
Publishers Weekly

„Skrupulingas pasakojimas ir subtiliai tapomi personažai byloja apie autoriaus talentą kurti prozą, kuri atskleidžia sudėtingus, įtampos kupinus tarpusavio santykius.“
Kirkus Reviews

„Stonewall Book Award“ laimėjimas už indėlį į vaikų ir jaunų suaugusiųjų literatūrą (2013), Michaelio L. Printzo apdovanojimo nominacija (2016), Pensilvanijos jaunųjų skaitytojų pasirinkimo prizo nominacija (2015), „Lambda“ literatūrinis apdovanojimas už knygas vaikams ir jauniems suaugusiesiems, tyrinėjančias LGBT temas (2013), „Deutscher Jugendliteraturpreis“ nominacija (2015), Amelijos Elizabeth Walden apdovanojimo nominacija (2013), Linkolno apdovanojimo nominacija (2016), „Pura Belpré“ apdovanojimas (2013), „Les Incorruptibles“ apdovanojimas (2017)


  • Pavadinimas originalo kalba: Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe
  • Autorius: Alire Sáenz
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090148815
  • Vertėjas: Daiva Krištopaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2022-01-10

Knyga nuoširdžiai nustebino - tiek jautrumo, meilės sau, kitam ir šeimai. Rašytojo stilius priverčia ir nuoširdžiai nusijuokti, ir nubraukti ašarą nuo žando. Rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą apie „Aristotelis ir Dantė atranda visatos paslaptis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Aristotelis ir Dantė atranda visatos paslaptis“, kurį pristato Alire Sáenz. Siūlome ne tik išsamų „Aristotelis ir Dantė atranda visatos paslaptis“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Alire Sáenz. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Aristotelis ir Dantė atranda visatos paslaptis“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Aristotelis ir Dantė atranda visatos paslaptis“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Aristotelis ir Dantė atranda visatos paslaptis“ perkama kartu