0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aštresnis už dviašmenį kalaviją

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 13,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-17 Mykolas

Puiki knyga!

Aštresnis už dviašmenį kalaviją


2021-06-30 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aštresnis už dviašmenį kalaviją" aprašymas

„Aštresnis už dviašmenį kalaviją“ yra 16-os apreiškimų, kuriuos Dievas man atskleidė, rinkinys ir santrauka. Būtų galima pavadinti tai mano pagrindinių pamokslų konspektu. Kiekvienas skyrius yra paskirtas vienai temai, kuri pateikta sutrumpinta forma. Skaitant visą knygą matosi, kaip vienas apreiškimas persipina ir yra priklausomas nuo kito. Pavyzdžiui, jei žinai, ką sako malonės žinia, bet nesuderinai jos su tikėjimu, nei vienas, nei kitas nebus veiksmingi tavo gyvenime. Tai tinka kalbant apie daugelį tikėjimo tiesų. Bet kurią iš jų galima neteisingai suprasti ir netgi nuklysti į kraštutinumą, jeigu nevertiname jos kitų tiesų šviesoje.“
Andrew Wommack


  • Autorius: Andrew Wommack
  • Leidėjas: Maloni banga
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 153
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9781606831922

2021-05-17

Puiki knyga!

2021-05-14

Ši knyga mums parodo, kad Dievo pasaulis yra aštresnis neidviašmenis kalavijas. Taip yra. Pirmiausia, kai išgirsime ir mes tai priimsime, pasikeis mūsų gyvenimas. Kai dalinsimės Dievo žodžiu kitiems, tai pakeis jų gyvenimą ir tuo pačiu sustiprins mus.

Parašykite atsiliepimą apie "Aštresnis už dviašmenį kalaviją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Andrew Wommack parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Aštresnis už dviašmenį kalaviją, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Aštresnis už dviašmenį kalaviją aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Aštresnis už dviašmenį kalaviją už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Aštresnis už dviašmenį kalaviją? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrew Wommack tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aštresnis už dviašmenį kalaviją" perkama kartu