0
Ateinu kaip gailestingumo Karalius
9.09 InStock

Ateinu kaip gailestingumo Karalius

  • Nuolaida knygai -29%
Internetu: 9,09 €
Knygyne: 12,69 €*
Sutaupote: 3.60 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Ateinu kaip gailestingumo Karalius

  • Leidėjas: Bernardinai.lt
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 21x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 148
  • ISBN ar kodas: 9786098086140

9.09 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga "Ateinu kaip gailestingumo Karalius" kurią įkvėpė šv. Faustinos Kovalskos Dienoraščiai, taip pat popiežiaus Pranciškaus iniciatyva paskelbti Gailestingumo jubiliejų.Knygą sudaro 33 dailininko Vaidoto Kvašio piešiniai ir 33 apmąstymai Dievo gailestingumo tema. Dailininkas, taip pat tekstų autoriai – kardinolas, vyskupai, dvasininkai, vienuoliai, pasauliečiai, dalinasi savąją susitikimo su Viešpaties gailestingumu patirtimi.


Knyga "Ateinu kaip gailestingumo Karalius" - skirta kiekvienam žmogui, ieškančiam santykio su Dievu, alkstančiam tikėjimo, vilties ir meilės."Ne, gailestingumas – tai ne glostymas "paplaukiui". Greičiau – tiesa, kuria laikosi pasaulis. Tiesos paskatinti ir mes galime čia būti. Laikytis. Tverti. Ištverti ir net kažką sutverti."

Kunigas Arūnas Peškaitis OFM

 

"Gerai, jei gailestis mus veda į užuojautą, o užuojauta – į gailestingumą. Tik gailestingumas vainikuoja  meilę, kurios užuomazgos slypi užuojautoje ir gailestyje."

Kunigas Vladimir Solovej

PALYDĖJIMAS

PALYDĖJIMASPradžioje buvo Dievo Gailestingumas. Paradoksalus atsakas į nuopuolį. Malonė, už kurią sumokėta didžiausia kaina. Mirties kryžius, pražydęs Gyvenimu, įaugančiu į kiekvieną mūsų "taip". 

Dievui nė vienas "taip" nėra per menkas.

Jis pasirinko šv. Faustiną kaip Gailestingumo liudytoją, ir ji pasakė "taip".

Jis pasirinko pal. Mykolą Sopočką kaip šv. Faustinos palydovą, ir jis pasakė "taip".

Jis įkvėpė dailininką Vaidotą per grafikos darbus padėti mums artintis prie Gailestingumo slėpinio, ir jis pasakė "taip".

Jis įkvėpė dvasininkus, vienuolius, vienuoles, pasauliečius įžodinti savąją Gailestingumo patirtį, ir šie ištarė "taip".

Jis pakvietė Andrių, Kęstutį, Gediminą, Eleną Faustiną, Agnę tapti knygos, kurioje piešinių ir tekstų dermė drąsina kiekvieną skaitytoją atverti širdį Gailestingumui,

pribuvėjais. Ir jie pasakė "taip".

Jis pakvietė visus, kurie gali prisidėti prie šios knygos gimimo, ir radosi tie, kurie sakė "taip".

Dabar Viešpats kreipiasi į Tave, skaitytojau, – ar turi drąsos išpažinti Dievą kaip

Gailestingumą ir tarti: "pasitikiu Tavimi"?

Dievas visada palieka pasirinkimą. Kiekvienas galime sakyti tiek "taip", tiek "ne". Tačiau visi "ne" galiausiai nugarma į nebūties bedugnę ir nėra prasmės jų prisiminti. Išlieka tik "taip", kurių nė vienas Dievui nėra per menkas. Pabaigoje bus Dievo Gailestingumas. Nenustojantis stebinti atsakas į mūsų nuopuolius. Malonė, už kurią sumokėta didžiausia kaina. Gyvenimas, kuris atsiveria per Kryžiaus "taip" duris.


Leidėjai

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu