0

Ateinu kaip gailestingumo Karalius

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 9,09 €
Kaina knygyne: 12,69 €*
Sutaupote: 3.60 € (29%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ateinu kaip gailestingumo Karalius

  • Leidėjas: Bernardinai.lt
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 21x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 148
  • ISBN ar kodas: 9786098086140

2020-09-30 9.09 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ateinu kaip gailestingumo Karalius" aprašymas

Knyga "Ateinu kaip gailestingumo Karalius" kurią įkvėpė šv. Faustinos Kovalskos Dienoraščiai, taip pat popiežiaus Pranciškaus iniciatyva paskelbti Gailestingumo jubiliejų.Knygą sudaro 33 dailininko Vaidoto Kvašio piešiniai ir 33 apmąstymai Dievo gailestingumo tema. Dailininkas, taip pat tekstų autoriai – kardinolas, vyskupai, dvasininkai, vienuoliai, pasauliečiai, dalinasi savąją susitikimo su Viešpaties gailestingumu patirtimi.


Knyga "Ateinu kaip gailestingumo Karalius" - skirta kiekvienam žmogui, ieškančiam santykio su Dievu, alkstančiam tikėjimo, vilties ir meilės."Ne, gailestingumas – tai ne glostymas "paplaukiui". Greičiau – tiesa, kuria laikosi pasaulis. Tiesos paskatinti ir mes galime čia būti. Laikytis. Tverti. Ištverti ir net kažką sutverti."

Kunigas Arūnas Peškaitis OFM

 

"Gerai, jei gailestis mus veda į užuojautą, o užuojauta – į gailestingumą. Tik gailestingumas vainikuoja  meilę, kurios užuomazgos slypi užuojautoje ir gailestyje."

Kunigas Vladimir Solovej

PALYDĖJIMAS

PALYDĖJIMASPradžioje buvo Dievo Gailestingumas. Paradoksalus atsakas į nuopuolį. Malonė, už kurią sumokėta didžiausia kaina. Mirties kryžius, pražydęs Gyvenimu, įaugančiu į kiekvieną mūsų "taip". 

Dievui nė vienas "taip" nėra per menkas.

Jis pasirinko šv. Faustiną kaip Gailestingumo liudytoją, ir ji pasakė "taip".

Jis pasirinko pal. Mykolą Sopočką kaip šv. Faustinos palydovą, ir jis pasakė "taip".

Jis įkvėpė dailininką Vaidotą per grafikos darbus padėti mums artintis prie Gailestingumo slėpinio, ir jis pasakė "taip".

Jis įkvėpė dvasininkus, vienuolius, vienuoles, pasauliečius įžodinti savąją Gailestingumo patirtį, ir šie ištarė "taip".

Jis pakvietė Andrių, Kęstutį, Gediminą, Eleną Faustiną, Agnę tapti knygos, kurioje piešinių ir tekstų dermė drąsina kiekvieną skaitytoją atverti širdį Gailestingumui,

pribuvėjais. Ir jie pasakė "taip".

Jis pakvietė visus, kurie gali prisidėti prie šios knygos gimimo, ir radosi tie, kurie sakė "taip".

Dabar Viešpats kreipiasi į Tave, skaitytojau, – ar turi drąsos išpažinti Dievą kaip

Gailestingumą ir tarti: "pasitikiu Tavimi"?

Dievas visada palieka pasirinkimą. Kiekvienas galime sakyti tiek "taip", tiek "ne". Tačiau visi "ne" galiausiai nugarma į nebūties bedugnę ir nėra prasmės jų prisiminti. Išlieka tik "taip", kurių nė vienas Dievui nėra per menkas. Pabaigoje bus Dievo Gailestingumas. Nenustojantis stebinti atsakas į mūsų nuopuolius. Malonė, už kurią sumokėta didžiausia kaina. Gyvenimas, kuris atsiveria per Kryžiaus "taip" duris.


Leidėjai

Parašykite atsiliepimą apie "Ateinu kaip gailestingumo Karalius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ateinu kaip gailestingumo Karalius, kurią skaitytojams dovanoja Sud. A. Navickas, K. Dvareckas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. A. Navickas, K. Dvareckas su knyga Ateinu kaip gailestingumo Karalius jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ateinu kaip gailestingumo Karalius patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. A. Navickas, K. Dvareckas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ateinu kaip gailestingumo Karalius palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ateinu kaip gailestingumo Karalius" perkama kartu