TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Atraskite Dievo buvimą. Atsidavimas nedualumui

Kaina: 18,39 €
Kaina su kodu: 12,87 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 18.389 InStock
Į krepšelį

Knygos "Atraskite Dievo buvimą. Atsidavimas nedualumui" aprašymas

Šioje knygoje „Atraskite Dievo buvimą. Atsidavimas nedualumui“ autorius David R. Hawkins galutinai apibrėžia ir plačiau paaiškina, kokia yra būsenos, kurią vadiname „nušvitimu“, tikroji prigimtis ir esmė. Tai yra rimtiems dvasiniams ieškotojams skirtas praktinis vadovas, kuriame atskleidžiama informacija, žinoma tik tiems, kurie pakilo aukščiau ego ir suvokė Dievą.

Knygoje „Atraskite Dievo buvimą. Atsidavimas nedualumui“ aprašomas vidinis kelias iš savasties į Savastį. Subjektyvios būsenos, kurias patiria mistikai, jau nuo seno labai domina žmones, tačiau šios būsenos dar niekada istorijoje nebuvo paaiškintos taip išsamiai, kaip tai padaryta šiame pusiau autobiografiniame pasakojime. Čia taip pat paaiškinama, kaip atpažinti šias itin retai patiriamas būsenas, ir kartu aprašomi pagrindiniai Dvasinės Tiesos požymiai. Tyra visų dvasinių Tiesų esencija čia atskleidžiama kaip niekada aiškiai ir švariai, be bažnytinių doktrinų ar religinių įsitikinimų sistemų priemaišų.


  • Autorius: David R. Hawkins
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094691485
  • Vertėjas: Audronė Šepetauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Atraskite Dievo buvimą. Atsidavimas nedualumui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

David R. Hawkins pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Atraskite Dievo buvimą. Atsidavimas nedualumui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Atraskite Dievo buvimą. Atsidavimas nedualumui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Atraskite Dievo buvimą. Atsidavimas nedualumui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Atraskite Dievo buvimą. Atsidavimas nedualumui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David R. Hawkins tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Atraskite Dievo buvimą. Atsidavimas nedualumui" perkama kartu