0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Bado žaidynės

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 13,89 €
Kaina knygyne: 17,49 €*
Sutaupote: 3.60 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Bado žaidynės


2021-05-31 13.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bado žaidynės" aprašymas

„Bado žaidynės“ – jaunimui skirtas distopinis romanas, kuriuo rašytoja Suzanne Collins pradeda nepaprastą nuotykių ir išlikimo trilogiją, sužavėjusią visą pasaulį. Vos pasirodžiusi knyga tapo „New York Times“ bestseleriu, iš viso parduota daugiau nei 100 milijonų trilogijos knygų.

Kadaise čia buvo Šiaurės Amerika, o dabar ant jos griuvėsių įsikūrė Panemo valstybė. Dvylika skurdžių apygardų valdo turtinga ir techniškai pažangi Sostinė, tuo tarpu rajonų gyventojai kenčia priespaudą ir skurdą.

Kiekvienais metais Sostinė rengia realybės šou, kuriame dalyvauja po vieną berniuką ir mergaitę iš visų apygardų. „Bado žaidynių“ tikslas – suteikti pramogą išlepusiems Kapitolijaus gyventojams ir priminti rajonams apie Sostinės galią bei kadaise žiauriai numalšintą maištą, sunaikinusį tryliktąją apygardą. Žaidynės turi atgrasyti nuo bandymų sukilti.

Mirties žaidynių laimėtojas tik vienas. O pralaimėjusieji? Jie neišgyvena, nes šios žaidynės yra išlikimo šou, kuriame varžovai bando išgyventi laukinėje gamtoje, nugalėti organizatorių sukurtus išradingus ir žiaurius iššūkius bei nužudyti kitus dalyvius. Laimėtojo apygardai tenka dėmesys, garbė ir dovanos, padedančios išgyventi.

Pagrindinė knygos veikėja Ketnė Everdin gyvena pačioje skurdžiausioje – dvyliktoje apygardoje, kurioje žmonės nuolat miršta iš bado. Nuo vaikystės įpratusi kovoti už savo šeimos išlikimą Keitnė yra stiprios dvasios, drąsi ir gera šaulė. Kai „Bado žaidynių“ loterijos metu išrenkama jos sesutė Prima, Keitnė pasisiūlo į jos vietą. Žaidime merginai tenka ne tik kovoti dėl savo gyvybės, bet ir narplioti painius meilės santykius.

Suzanne Collins „Bado žaidynės“ – įtempto siužeto knyga apie išgyvenimą, žmogiškumą, valdžios galią, pasirinkimą, meilę ir neapykantą, išdavystę ir atjautą. Šioje knygoje prasidėję įvykiai tęsiasi kitose dalyse – „Pavojinga meilė“ bei „Liepsnojantis įtūžis“. Visos trys knygos buvo ekranizuotos. 2020-tais metais autorė gerbėjus pradžiugino ir dar viena istorija. „Sakmė apie strazdą ir gyvatę“ nukelia į Panemo valstybės priešistorę.

Suzanne Collins (g. 1962 m.) – JAV rašytoja. Savo literatūrinę karjerą ji pradėjo nuo vaikams skirtų tekstų. Pasaulyje autorė išgarsėjo distopinio žanro knyga „Bado žaidynės“, kuri daugiau nei metus šmėžavo perkamiausių knygų sąrašų viršūnėse. 2019 m. lapkritį „BBC News“ įtraukė „Bado žaidynes“ į 100 įtakingiausių romanų sąrašą.

Iš anglų kalbos vertė Ina Jakaitė

Trumpas aprašymas, apžvalgos ir atsiliepimai abejoti neleidžia – laukia ypatingai įtraukianti istorija. Siūlome nelaukti ir knygą įsigyti internetu, juk pirkti online paprasta, o dažnai ir pigiau. Geras kainas užtikrina išpardavimai bei akcijos. Jei sunku apsispręsti, išnagrinėkite parengtą santrauką su aprašymu, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir kita naudinga informacija, kuri visada padeda išsirinkti gerą skaitinį.


  • Autorius: Suzanne Collins
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 374
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094793981

Parašykite atsiliepimą apie "Bado žaidynės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Bado žaidynės, kurį parašė Suzanne Collins. Siūlome ne tik išsamų Bado žaidynės aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Suzanne Collins. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Bado žaidynės. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Bado žaidynės dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Bado žaidynės" perkama kartu