0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baltasis tigras

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-06-06 Jovita

Patiko.Knyga apie purviną Indiją-kyšininkavimą,politiką-kai eilinis žmogus nieko nelemia,kastas-kai žmogus pasmerkiamas iki savo gyvenimo galo joje ir likti, neturėdamas galimybės savo gyvenimo keisti,kontrastus,chaosą.


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 3.99 SoldOut

Knygos "Baltasis tigras" aprašymas

Ar daug reiškia keliatūkstantmetė civilizacija, tradicijos ir normos, ar vis dėlto arčiau savi marškiniai? Ar tokie jau stiprūs šeimos, giminystės ryšiai, ar svarbiau Didelis Pilvas? Kas saisto ir kas supriešina engiamus tarnus, kodėl karta iš kartos lenkiamos nugaros?
Prestižine 2008 metų BOOKER literatūrine premija apdovanotas indų kilmės rašytojo Aravind Adiga romanas „Baltasis tigras“ atskleidžia kitokią Indiją, nei pažįstame iš dvasinių ieškotojų vaizdinių ir jausmingų filmų. Čia nuvalomas bet koks grimas: išryškinamos politinės sistemos grimasos, pasakojama apie prostituciją, lūšnynų ir prabangių viešbučių, tarnų ir šeimininkų priešpriešą. Iš užkampio – iš Tamsos į Delį – atvykęs naivus jaunuolis išgyvena stulbinančią šių dienų vargšo sėkmės istoriją, tačiau didmiestis jį sugadina. Šiurkštoku, dažnai pašaipiu tonu greit praturtėjęs, sumanus, bet bemokslis vaikinas iš kaimo, išdidžiai besivadinantis Baltuoju Tigru, savo laiškuose Kinijos premjerui guviai pasakoja, kaip tapo solidžiu verslininku, ir siūlosi jam į gyvenimo mokytojus.


  • 2008 metų Bukerio premija

  • Autorius: Aravind Adiga
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415021383

2021-06-06

Patiko.Knyga apie purviną Indiją-kyšininkavimą,politiką-kai eilinis žmogus nieko nelemia,kastas-kai žmogus pasmerkiamas iki savo gyvenimo galo joje ir likti, neturėdamas galimybės savo gyvenimo keisti,kontrastus,chaosą.

2021-02-09

Labai patiko. Stilius puikus. Ypač įdomu turėtų būti tiems, kas buvo Indijoje.

2010-07-28

noretusi daugiau indijos rasytoju knygu.knyga man patiko.

Parašykite atsiliepimą apie "Baltasis tigras"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Baltasis tigras", kurią skaitytojams dovanoja Aravind Adiga. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aravind Adiga su knyga "Baltasis tigras" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baltasis tigras" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aravind Adiga. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baltasis tigras" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baltasis tigras" perkama kartu