0

Bernardinų bažnyčia ir konventas Vilniuje

  • Nuolaida knygai -31%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,69 €
Kaina knygyne: 25,29 €*
Sutaupote: 7.60 € (31%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Bernardinų bažnyčia ir konventas Vilniuje

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • ISBN ar kodas: 9789955656807

2021-02-28 17.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bernardinų bažnyčia ir konventas Vilniuje" aprašymas

Knyga "Bernardinų bažnyčia ir konventas Vilniuje" - norintiesiems geriau pažinti Vilniaus praeitį, įsigilinti į vienos iš populiariausių Lietuvoje veikusių vienuolijų kultūros paveldą ir nuostabų šio paveldo paminklą – Šventųjų Pranciškaus ir Bernardino bažnyčią.

Apie bažnyčioje buvusius, prarastus ar iki dabar išlikusius meno kūrinius, jų sukūrimo aplinkybes, paskirtį ir likimą pasakojama žvelgiant per konvento istoriją, vienuolių dvasinio gyvenimo idealus, bendruomenėje puoselėtas tradicijas ir pamaldumo praktikas.

Aptariant kūrinius istorinei atminčiai grąžinama daugelis vardų – per atvaizdus ir kultą mus pasiekusių pranciškonų šventųjų, bernardinų ir bernardinių, jų rėmėjų, geradarių ir eilinių miestiečių.

Rūta Janonienė dirba Vilniaus dailės akademijos Dailėtyros institute, tyrinėja Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos ir XIX a. Lietuvos dailės istoriją. Yra išleidusi monografijas apie žymius XIX a. dailininkus Joną Rustemą ir Kazimierą Jelskį. Keliolika pastarųjų metų daugiausia dėmesio skyrė Mažesniųjų brolių observantų (bernardinų) meninio palikimo tyrimams, šio ordino istorijos, pranciškoniškosios ikonografijos, dvasingumo tradicijos studijoms. Knyga apie Vilniaus Bernardinų bažnyčią ir konventą yra pirmoji monografija, apibendrinanti šių tyrimų rezultatus. Leidinyje yra 295 iliustracijos, 188 iš jų spalvotos.

Parašykite atsiliepimą apie "Bernardinų bažnyčia ir konventas Vilniuje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religijos studijos

Rūta Janonienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Bernardinų bažnyčia ir konventas Vilniuje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Bernardinų bažnyčia ir konventas Vilniuje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Bernardinų bažnyčia ir konventas Vilniuje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Bernardinų bažnyčia ir konventas Vilniuje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rūta Janonienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Bernardinų bažnyčia ir konventas Vilniuje" perkama kartu