⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Budistų meditacija (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 1.99 SoldOut

Knygos "Budistų meditacija (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Gerbiamas profesorius Samdhongas Rinpočė gimė Rytų Tibete, o į Indiją atvyko kartu su Jo Šventenybe Dalai Lama. Jis yra garsus Tibeto mokytojas, pirmas demokratiškai išrinktas Tibeto vyriausybės tremtyje Ministras Pirmininkas ir buvęs Tibeto aukštesniųjų studijų centro Sarnathe, Varansyje, vadovas.

Ši knyga „Budistų meditacija“ sudaryta iš paskaitų, skaitytų grupei mokinių iš viso pasaulio Teosofijos draugijos, Išminties mokykloje, Čenajuje.


  • Autorius: Samdhongas Rinpočė
  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986573579-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Budistų meditacija (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie meditaciją

Samdhongas Rinpočė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Budistų meditacija (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Budistų meditacija (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Budistų meditacija (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Budistų meditacija (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Samdhongas Rinpočė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Budistų meditacija (knyga su defektais)" perkama kartu