0

Pirkėjų atsiliepimai

Būk meilė

Kaina: 8,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 8.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Būk meilė" aprašymas

„Būk meilė“ - tai antroji Laimos Žvirblytės-Jankauskienės poezijos knyga (pirmoji - „Sielos planeta“). Autorė kaip bendrakeleivė ir draugė veda skaitytoją poezijos takais, kuriuose persipina meilė ir ilgesys, ramybė ir džiaugsmas, ieškojimai ir sėkmės nuojauta. Skaitytojas drąsinamas žengti žingsnį savęs pažinimo link ir atrasti savo paslėptą dieviškąją išmintį.

Autorės sielos nuojautas pagavo ir savo piešiniais iliustravo dukterėčia Milda Žvirblytė.

Laima Žvirblytė-Jankauskienė gimė 1948 metais Šilutės rajone, Šylių kaime. Baigusi Žemaičių Naumiesčio vidurinę mokyklą, keletą metų dirbo Girininkų aštuonmetėje mokykloje matematikos mokytoja. Čia atradusi savo pašaukimą išvažiavo studijuoti į Vilniaus pedagoginį institutą. Ten įgijo matematikos mokytojos specialybę ir savo talentu dalijosi su Kintų, Baisogalos, Klaipėdos P. Mašioto bei Agluonėnų mokyklos mokiniais. Savarankiškam gyvenimui paruošė ir išleido keturias abiturientų laidas. Net 40 metų dirbo mėgiamą darbą ir rūpinosi ne tik savo, bet ir svetimų vaikų gerove. Dar ir šiandien ji savo širdyje talpina buvusių mokinių širdis ir saugo tą dievišką meilės jausmą.


  • Autorius: Laima Žvirblytė-Jankauskienė
  • Iliustratorius: Milda Žvirblytė
  • Leidėjas: Printėja
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 112
  • Formatas: 12x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094455872

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Būk meilė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Būk meilė", Laima Žvirblytė-Jankauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Laima Žvirblytė-Jankauskienė su knyga "Būk meilė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Būk meilė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laima Žvirblytė-Jankauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Būk meilė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Būk meilė" perkama kartu