0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Buvo, buvo, kaip nebuvo! Linksmi ir graudūs rašytojų nuotykiai gyvenime

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 7,98 €*
Sutaupote: 0.69 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-19


2022-01-31 7.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Buvo, buvo, kaip nebuvo! Linksmi ir graudūs rašytojų nuotykiai gyvenime " aprašymas

Grupė literatų dar 1995 metais buvo sumanę išleisti smagų leidinį „Rašytojai apie rašytojus." Tai turėjo būti epigramų, įvairių jumoristinių vaizdelių, anekdotinių situacijų rinkinys, kuriame atsispindėtų tarybiniais metais populiarių literatūros vakarų nuotykiai, taip pat tragikomiškos situacijos, lydėjusios rašytojų keliones ar bendravimą su visuomene. Tačiau sumanymas taip ir nebuvo įvykdytas. Gal išblėso entuziazmas, gal neatsirado leidėjų. Tik Algimantas Zurba iškart ėmėsi darbo ir sudarė pažadėtąją anekdotinių situacijų, jumoristinių vaizdelių iš įvairių literatūros vakarų ar kelionių rinkinuką. Sąlyginai jį buvo pavadinęs Trupiniais.

Po rašytojo mirties našlė Laima Zurbienė sutiko, kad šis unikalus rankraštis išvystų dienos šviesą ir jį atidavė „Žuvėdros" leidyklai. Tekstą ji dar papildė Algimanto Zurbos rankraščiuose likusiais keliais kūrybinių idėjų eskizais.


  • Autorius: Algimantas Zurba
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 15x21, minkšti vrišeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098219265

2021-07-19

Parašykite atsiliepimą apie "Buvo, buvo, kaip nebuvo! Linksmi ir graudūs rašytojų nuotykiai gyvenime "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros memuarai

Algimantas Zurba pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Buvo, buvo, kaip nebuvo! Linksmi ir graudūs rašytojų nuotykiai gyvenime ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Buvo, buvo, kaip nebuvo! Linksmi ir graudūs rašytojų nuotykiai gyvenime " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Buvo, buvo, kaip nebuvo! Linksmi ir graudūs rašytojų nuotykiai gyvenime " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Buvo, buvo, kaip nebuvo! Linksmi ir graudūs rašytojų nuotykiai gyvenime "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algimantas Zurba tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Buvo, buvo, kaip nebuvo! Linksmi ir graudūs rašytojų nuotykiai gyvenime " perkama kartu