0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Čipolino nuotykiai

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-14 a

Labai gražiai iliustruotą pasaką, tikrai smagus piešinukai. Kiekvieną kartą skaitant su vaikais juokiamės.

Čipolino nuotykiai


2021-07-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Čipolino nuotykiai" aprašymas

„Čipolino nuotykiai“ – gerai žinoma istorija vaikams, kurią sukūrė italų autorius Gianni Rodari. Knygos siužetas vystomas originaliame pasaulyje, kuriame gyvena sužmogintos daržovės. Svogūniukas Čipolinas, grafiukas Vyšniukas, senjoras Pomidoras, seklys Morka, didikas Apelsinas, kuprius Vynuogė, advokatas Žirnis ir kiti veikėjai skaitytojams tikrai neleis nuobodžiauti.

Rašytojo Gianni Rodari knyga „Čipolino nuotykiai“ vaikams dovanoja spalvingų ir įdomių veikėjų puokštę, įtraukiančią istoriją ir gerą nuotaiką. Vyresni skaitytojai greitai supras, kodėl kūrinys yra laikomas visuomenės satyra.

„Čipolino nuotykiai“ prasideda ne pačiais linksmiausiais įvykiais. Svogūniuko Čipolino tėtis uždaromas į kalėjimą, kur turės praleisti visą savo gyvenimą! Už ką? Nepatikėsite, bet tik todėl, kad neatsargiai užmynė ant piktojo princo Citrono kojos.

Čipolinas sutelkia visą būrį draugų ir išsiruošia vaduoti tėvo bei kitų kalinių. Veikėjų laukia daugybė nuotykių ir netikėtumų. Jiems teks nugalėti piktą Citrono pakaliką kavalierių Pomidorą, bėgti nuo draugus medžiojančio seklio Morkos ir susidurti su piktuoju Apelsinu. Autorius per savo istoriją išryškino svarbiausias vertybes – draugystę, narsą ir ištikimybę.

Ši knygelė – supaprastinta versija mažiesiems skaitovams, kuri paveikslėliais pasakoja gerai žinomo autoriaus Gianni Rodari istoriją, sukurtą 1951-ais metais.

Originalią knygą sudaro trisdešimt skyrių. Svogūnėlis Čipolinas su savo draugais simbolizuoja darbininkų klasę. Jie neturtingi, paprasti ir engiami valdžios. Jų maištas prieš princą Citroną primena XX amžiuje populiarias teorijas, skatinusias sukilti prieš aristokratus.

„Čipolino nuotykiai“ sulaukė ne tik daugybės skirtingų knygų leidimų, bet ir įkvėpė animacinių bei meninių filmų kūrėjus, teatrų režisierius. Lietuvos žiūrovai ypač mėgo 1961-ais metais Sovietų sąjungoje sukurtą filmuką.

Istorija apie drąsų svogūniuką buvo išversta į daugiau nei dvidešimt kalbų.

Gianni Rodari (1920-1980) – italų rašytojas, žurnalistas, vaikų literatūros autorius, už savo veiklą apdovanotas Hanso Kristiano Anderseno medaliu. „Čipolino nuotykiai“ yra populiariausia jo knyga, tačiau rašytojo bibliografiją sudaro daugiau nei penkiolika vaikiškų ir kito žanro kūrinių.

Nuotaikingą knygelę kviečiame įsigyti internetu! Trumpas aprašymas žada nuotykius, o mes – geras kainas. Knygas pirkti online verta visada, juk dėl patrauklių akcijų ir teminių išpardavimų jos kainuoja pigiau. Kiekvienas leidinys turi aprašymą, kuriame rasite leidėją, puslapių skaičių, knygų ištraukas arba santrauką. Apsispręsti, ką pirkti visada padės kitų skaitytojų atsiliepimai bei apžvalgos.


  • Autorius: Gianni Rodari
  • Leidėjas: Dajalita
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094241031

2020-12-14

Labai gražiai iliustruotą pasaką, tikrai smagus piešinukai. Kiekvieną kartą skaitant su vaikais juokiamės.

2020-12-14

Puiki pasakaitė apie daržovių nuotykius. Mano vaikams labai patinka pasakos veikėjai.

2020-12-02

Tik teigiamus jausmus kelianti pasakaitė ;)

2020-11-24

Nuotaikinga knygelė, gražus paveikslėliai, mano vaikučiui labai patiko :)

2010-10-07

puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Čipolino nuotykiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Čipolino nuotykiai, kurį parašė Gianni Rodari. Siūlome ne tik išsamų Čipolino nuotykiai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gianni Rodari. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Čipolino nuotykiai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Čipolino nuotykiai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Čipolino nuotykiai" perkama kartu