-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Čipolino nuotykiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-12-14 a

Labai gražiai iliustruotą pasaką, tikrai smagus piešinukai. Kiekvieną kartą skaitant su vaikais juokiamės.


Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 1.69 SoldOut

Knygos "Čipolino nuotykiai" aprašymas

„Čipolino nuotykiai“ – gerai žinoma istorija vaikams, kurią sukūrė italų autorius Gianni Rodari. Knygos siužetas vystomas originaliame pasaulyje, kuriame gyvena sužmogintos daržovės. Svogūniukas Čipolinas, grafiukas Vyšniukas, senjoras Pomidoras, seklys Morka, didikas Apelsinas, kuprius Vynuogė, advokatas Žirnis ir kiti veikėjai skaitytojams tikrai neleis nuobodžiauti.

Rašytojo Gianni Rodari knyga „Čipolino nuotykiai“ vaikams dovanoja spalvingų ir įdomių veikėjų puokštę, įtraukiančią istoriją ir gerą nuotaiką. Vyresni skaitytojai greitai supras, kodėl kūrinys yra laikomas visuomenės satyra.

„Čipolino nuotykiai“ prasideda ne pačiais linksmiausiais įvykiais. Svogūniuko Čipolino tėtis uždaromas į kalėjimą, kur turės praleisti visą savo gyvenimą! Už ką? Nepatikėsite, bet tik todėl, kad neatsargiai užmynė ant piktojo princo Citrono kojos.

Čipolinas sutelkia visą būrį draugų ir išsiruošia vaduoti tėvo bei kitų kalinių. Veikėjų laukia daugybė nuotykių ir netikėtumų. Jiems teks nugalėti piktą Citrono pakaliką kavalierių Pomidorą, bėgti nuo draugus medžiojančio seklio Morkos ir susidurti su piktuoju Apelsinu. Autorius per savo istoriją išryškino svarbiausias vertybes – draugystę, narsą ir ištikimybę.

Ši knygelė – supaprastinta versija mažiesiems skaitovams, kuri paveikslėliais pasakoja gerai žinomo autoriaus Gianni Rodari istoriją, sukurtą 1951-ais metais.

Originalią knygą sudaro trisdešimt skyrių. Svogūnėlis Čipolinas su savo draugais simbolizuoja darbininkų klasę. Jie neturtingi, paprasti ir engiami valdžios. Jų maištas prieš princą Citroną primena XX amžiuje populiarias teorijas, skatinusias sukilti prieš aristokratus.

„Čipolino nuotykiai“ sulaukė ne tik daugybės skirtingų knygų leidimų, bet ir įkvėpė animacinių bei meninių filmų kūrėjus, teatrų režisierius. Lietuvos žiūrovai ypač mėgo 1961-ais metais Sovietų sąjungoje sukurtą filmuką.

Istorija apie drąsų svogūniuką buvo išversta į daugiau nei dvidešimt kalbų.

Gianni Rodari (1920-1980) – italų rašytojas, žurnalistas, vaikų literatūros autorius, už savo veiklą apdovanotas Hanso Kristiano Anderseno medaliu. „Čipolino nuotykiai“ yra populiariausia jo knyga, tačiau rašytojo bibliografiją sudaro daugiau nei penkiolika vaikiškų ir kito žanro kūrinių.

Nuotaikingą knygelę kviečiame įsigyti internetu! Trumpas aprašymas žada nuotykius, o mes – geras kainas. Knygas pirkti online verta visada, juk dėl patrauklių akcijų ir teminių išpardavimų jos kainuoja pigiau. Kiekvienas leidinys turi aprašymą, kuriame rasite leidėją, puslapių skaičių, knygų ištraukas arba santrauką. Apsispręsti, ką pirkti visada padės kitų skaitytojų atsiliepimai bei apžvalgos.Kiti taip pat domėjosi


2022-02-13

Apsigavau. Norėjau tikrosios Gianni Rodari Čipolino knygos, kurią sūnui vertėtų skaityti ir saugoti savo vaikams, o čia tėra apgailėtinas sutrumpinimas nuo 230 puslapių originalo iki...16! Kalba skurdi, meninė raiška apgailėtina, meninės vertės - jokios, Rodario stiliaus - nė kvapo. Gaila medžių, kurie buvo dėl jos nukirsti. Dabar šitam puslapy bandžiau ieškoti perspėjimo, kad čia nėra originali knyga. Neradau. Pirkau daug knygų iškart, todėl nepastebėjau įtartinai mažos kainos. Labai nusivyliau, labiausiai dėl to, kad parduotuvė nepasivargino įspėti.

2020-12-14

Labai gražiai iliustruotą pasaką, tikrai smagus piešinukai. Kiekvieną kartą skaitant su vaikais juokiamės.

2020-12-14

Puiki pasakaitė apie daržovių nuotykius. Mano vaikams labai patinka pasakos veikėjai.

2020-12-02

Tik teigiamus jausmus kelianti pasakaitė ;)

2020-11-24

Nuotaikinga knygelė, gražus paveikslėliai, mano vaikučiui labai patiko :)

2010-10-07

puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Čipolino nuotykiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Čipolino nuotykiai", kurį pristato Džanis Rodaris (Gianni Rodari). Siūlome ne tik išsamų "Čipolino nuotykiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Džanis Rodaris (Gianni Rodari). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Čipolino nuotykiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Čipolino nuotykiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Čipolino nuotykiai" perkama kartu