0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 4-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 4-as leidimas)


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 9.39 SoldOut
Knygos "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 4-as leidimas)" aprašymas
Tai elektroniniu pavidalu pateiktas „Dabartinės lietuvių kalbos žodynas“ (IV leidimas) - svarbiausias universalus aiškinamasis norminamasis dabartinės bendrinės lietuvių kalbos veikalas.
Jame pateikta didelis pluoštas bendrinės kalbos žodžių, šiek tiek įdėta plačiau vartojamų šnekamosios kalbos, tarmių, taip pat ankstesnės ir šiuolaikinės grožinės literatūros, ypač klasikų raštų, žodžių, reikalingų tekstams suprasti, mokslus einančiai jaunuomenei savo kalbai ugdyti, įvairiems funkciniams kalbos stiliams atspindėti, neretai tinkamų ir tam tikroms naujoms sąvokoms reikšti. Iš viso žodyne yra apie 75 tūkstančius žodžių, sudėtų į maždaug 50 tūkstančių žodyno straipsnių. Žodyne pateikti sunorminti žodžiai, teikiamos vartosenai jų lytys, rašyba, kirčiavimas, paaiškintos svarbiausios žodžių reikšmės, glaustais pavyzdžiais parodytas tų žodžių junglumas ir vartosena.
Žodynas skirtas plačiausiam vartotojų ratui tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Jo teikinių laikymasis garantuoja pavyzdinę bendrinės lietuvių kalbos vartoseną.
Sistemos reikalavimai:
Kompiuteris turi skaityti kompaktines plokšteles ir turėti 800x600 ir daugiau taškų skiriamosios gebos vaizduoklį bei ne mažesnę kaip 64 MB operatyviąją atmintinę, apie 50 laisvų MB standžiajame diske, taip pat pelę ar kitą atitinkamą valdymo įtaisą ; kompiuteryje turi būti įdiegta Windows 95, NT, 98, XP lietuvių kalbai pritaikyta sistema.
Vieno CD instaliacijų kiekis neribojamas.


Parašykite atsiliepimą apie "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 4-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 4-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja vyriausiasis redaktorius Stasys Keinys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar vyriausiasis redaktorius Stasys Keinys su knyga Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 4-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 4-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė vyriausiasis redaktorius Stasys Keinys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 4-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dabartinės lietuvių kalbos žodynas (CD, 4-as leidimas)" perkama kartu