0

Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas

  • Nuolaida knygai -51%
1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-05-19 Pirate

Naivi knyga. Tai labai nevykęs atsakas į Richard Dawkins "the God Delusion". Kai Dawkins savo knygose populiariai aiškina religijų spragas ir jų apraiškas visuomenėje, šie du autoriai bando atremti ne Daskins argumentus, o "įrodyti, kad Richard Dawkins nėra". Bent jau toks įspūdis ir susidaro. Knyga labai nuvylė. Eilinis paverkimas, koks Dawkins negeras.

Informacija

Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas

  • Leidėjas: Vox Altera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9786098088021

2020-09-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas" aprašymas

Knygoje krikščioniškuoju požiūriu kritiškai apžvelgiamas pasaulinio garso mokslininko Richardo Dawkinso veikalas „Dievo iliuzija“.

Pagrindinis knygelės autorius Alisteris McGrathas, molekulinę biologiją išmainęs į teologiją, įtikinamai griauna argumentus, kad mokslas neišvengiamai veda prie ateizmo, ir parodo, jog Dawkinsas minėtame veikale iš tikrųjų atstovauja fundamentalistinio ateizmo pozicijai.Didžiumą knygelės "Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas" parašė Alisteris McGrathas, Oksfordo universiteto istorinės teologijos profesorius ir Harriso Manchesterio koledžo vyresnysis mokslo darbuotojas. Autorius labiausiai domisi krikščioniškosios minties istorija, didžiausią dėmesį skirdamas gamtos mokslų ir krikščionių tikėjimo santykiui. Anksčiau buvo ateistas, tačiau, užuot tenkinęsis savo ateistų bičiulių peršamais stereotipais, pakeitė įsitikinimus pradėjęs studijuoti mokslo filosofiją ir gilintis į tai, kas iš tikrųjų yra krikščionybė. Oksfordo universitete baigęs chemijos studijas, darbavosi molekulinės biofizikos srityje, išplėtojo naujų metodų, kaip tirti biologines membranas. Paskui ėmė studijuoti krikščionybės teologiją. Produktyvus autorius, viena iš jo nesenų publikacijų: „Dawkinso Dievas: genai, memai ir gyvenimo prasmė“ (Dawkins’ God: Genes, Memes and the Meaning of Life. Blackwells 2004).

Joanna Collicutt McGrath Oksfordo universitete studijavo eksperimentinę psichologiją, vėliau kelerius metus specializavosi klinikinės neuropsichologijos srityje, po to ėmėsi krikščioniškosios teologijos studijų, gilindamasi į Biblijos tyrinėjimus. Dėsto religijos psichologiją Londono universiteto Heythropo koledže. Šioje knygelėje aptaria Biblijos tyrinėjimus ir religijos santykį su psichologija bei neurologijos mokslais. Kartu su Jeremy Duffu išleido knygą „Sutikti Jėzų: žmogaus atsakas į Dievo ilgesį“ (Meeting Jesus: Human Responses to a Yearning God. SPCK 2006).
2016-05-19

Naivi knyga. Tai labai nevykęs atsakas į Richard Dawkins "the God Delusion". Kai Dawkins savo knygose populiariai aiškina religijų spragas ir jų apraiškas visuomenėje, šie du autoriai bando atremti ne Daskins argumentus, o "įrodyti, kad Richard Dawkins nėra". Bent jau toks įspūdis ir susidaro. Knyga labai nuvylė. Eilinis paverkimas, koks Dawkins negeras.

Parašykite atsiliepimą apie "Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas, kurią skaitytojams dovanoja Alister McGrath, Joanna Collicutt McGrath. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Alister McGrath, Joanna Collicutt McGrath su knyga Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alister McGrath, Joanna Collicutt McGrath. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas" perkama kartu