⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-05-19 Pirate

Naivi knyga. Tai labai nevykęs atsakas į Richard Dawkins "the God Delusion". Kai Dawkins savo knygose populiariai aiškina religijų spragas ir jų apraiškas visuomenėje, šie du autoriai bando atremti ne Daskins argumentus, o "įrodyti, kad Richard Dawkins nėra". Bent jau toks įspūdis ir susidaro. Knyga labai nuvylė. Eilinis paverkimas, koks Dawkins negeras.


2022-08-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas" aprašymas

Knygoje "Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas" krikščioniškuoju požiūriu kritiškai apžvelgiamas pasaulinio garso mokslininko Richardo Dawkinso veikalas „Dievo iliuzija“.

Pagrindinis knygelės autorius Alisteris McGrathas, molekulinę biologiją išmainęs į teologiją, įtikinamai griauna argumentus, kad mokslas neišvengiamai veda prie ateizmo, ir parodo, jog Dawkinsas minėtame veikale iš tikrųjų atstovauja fundamentalistinio ateizmo pozicijai.

Didžiumą knygelės "Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas" parašė Alisteris McGrathas, Oksfordo universiteto istorinės teologijos profesorius ir Harriso Manchesterio koledžo vyresnysis mokslo darbuotojas. Autorius labiausiai domisi krikščioniškosios minties istorija, didžiausią dėmesį skirdamas gamtos mokslų ir krikščionių tikėjimo santykiui. Anksčiau buvo ateistas, tačiau, užuot tenkinęsis savo ateistų bičiulių peršamais stereotipais, pakeitė įsitikinimus pradėjęs studijuoti mokslo filosofiją ir gilintis į tai, kas iš tikrųjų yra krikščionybė. Oksfordo universitete baigęs chemijos studijas, darbavosi molekulinės biofizikos srityje, išplėtojo naujų metodų, kaip tirti biologines membranas. Paskui ėmė studijuoti krikščionybės teologiją. Produktyvus autorius, viena iš jo nesenų publikacijų: „Dawkinso Dievas: genai, memai ir gyvenimo prasmė“ (Dawkins’ God: Genes, Memes and the Meaning of Life. Blackwells 2004).

Joanna Collicutt McGrath Oksfordo universitete studijavo eksperimentinę psichologiją, vėliau kelerius metus specializavosi klinikinės neuropsichologijos srityje, po to ėmėsi krikščioniškosios teologijos studijų, gilindamasi į Biblijos tyrinėjimus. Dėsto religijos psichologiją Londono universiteto Heythropo koledže. Šioje knygelėje aptaria Biblijos tyrinėjimus ir religijos santykį su psichologija bei neurologijos mokslais. Kartu su Jeremy Duffu išleido knygą „Sutikti Jėzų: žmogaus atsakas į Dievo ilgesį“ (Meeting Jesus: Human Responses to a Yearning God. SPCK 2006).Kiti taip pat domėjosi


2016-05-19

Naivi knyga. Tai labai nevykęs atsakas į Richard Dawkins "the God Delusion". Kai Dawkins savo knygose populiariai aiškina religijų spragas ir jų apraiškas visuomenėje, šie du autoriai bando atremti ne Daskins argumentus, o "įrodyti, kad Richard Dawkins nėra". Bent jau toks įspūdis ir susidaro. Knyga labai nuvylė. Eilinis paverkimas, koks Dawkins negeras.

Parašykite atsiliepimą apie "Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos studijos

Alister McGrath, Joanna Collicutt McGrath pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alister McGrath, Joanna Collicutt McGrath tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Dawkinso iliuzija? Ateistinis fundamentalizmas ir dieviškumo neigimas" perkama kartu